T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Berlocq z Podlipnikiem 3 h 42 min, było oczywiste, że ci dwaj stworzą jakiś maraton.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171494
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Oby Garin umiał to dziś wykorzystać.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Budapeszt - II runda:
[WC] Tommy ROBREDO (ESP) d. [1] Pierre-Hugues HERBERT (FRA) 6-2 6-7(5) 6-3
[5,WC] Daniil MEDVEDEV (RUS) d. Andrey RUBLEV (RUS) 6-3 6-2
Marton FUCSOVICS (HUN) d. [3] Thomas FABBIANO (ITA) 4-6 6-2 6-1
Marius COPIL (ROU) d. [8] Vincent MILLOT (FRA) 7-6(6) 6-1
[7] Denis ISTOMIN (UZB) d. [SE] Norbert GOMBOS (SVK) 6-3 6-4
[4] Steve DARCIS (BEL) d. Laslo DJERE (SRB) 6-3 7-5
[6] Lukas LACKO (SVK) d. Quentin HALYS (FRA) 6-2 6-2
Kenny DE SCHEPPER (FRA) d. [Q] Michal PRZYSIEZNY (POL) 6-3 3-6 6-2
[WC] Tommy ROBREDO (ESP) d. [1] Pierre-Hugues HERBERT (FRA) 6-2 6-7(5) 6-3
[5,WC] Daniil MEDVEDEV (RUS) d. Andrey RUBLEV (RUS) 6-3 6-2
Marton FUCSOVICS (HUN) d. [3] Thomas FABBIANO (ITA) 4-6 6-2 6-1
Marius COPIL (ROU) d. [8] Vincent MILLOT (FRA) 7-6(6) 6-1
[7] Denis ISTOMIN (UZB) d. [SE] Norbert GOMBOS (SVK) 6-3 6-4
[4] Steve DARCIS (BEL) d. Laslo DJERE (SRB) 6-3 7-5
[6] Lukas LACKO (SVK) d. Quentin HALYS (FRA) 6-2 6-2
Kenny DE SCHEPPER (FRA) d. [Q] Michal PRZYSIEZNY (POL) 6-3 3-6 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Lima - II runda:
Maximo GONZALEZ (ARG) d. Andre GHEM (BRA) 6-2 6-3
[7] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. [Q] Andrea COLLARINI (ARG) 6-2 6-2
Guido ANDREOZZI (ARG) d. Casper RUUD (NOR) 6-2 3-6 6-2
[8] Leonardo MAYER (ARG) d. Arthur DE GREEF (BEL) 6-3 6-4
Christian GARIN (CHI) d. [LL] Michael LINZER (AUT) 6-4 6-3
[4] Carlos BERLOCQ (ARG) d. [Q] Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) 6-3 6-7(6) 7-6(4)
Guilherme CLEZAR (BRA) d. [5] Renzo OLIVO (ARG) 7-5 4-6 6-4
[2] Facundo BAGNIS (ARG) d. Mathias BOURGUE (FRA) 7-6(6) 6-1
Maximo GONZALEZ (ARG) d. Andre GHEM (BRA) 6-2 6-3
[7] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. [Q] Andrea COLLARINI (ARG) 6-2 6-2
Guido ANDREOZZI (ARG) d. Casper RUUD (NOR) 6-2 3-6 6-2
[8] Leonardo MAYER (ARG) d. Arthur DE GREEF (BEL) 6-3 6-4
Christian GARIN (CHI) d. [LL] Michael LINZER (AUT) 6-4 6-3
[4] Carlos BERLOCQ (ARG) d. [Q] Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) 6-3 6-7(6) 7-6(4)
Guilherme CLEZAR (BRA) d. [5] Renzo OLIVO (ARG) 7-5 4-6 6-4
[2] Facundo BAGNIS (ARG) d. Mathias BOURGUE (FRA) 7-6(6) 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Pune - 1/4 finału:
Sadio DOUMBIA (FRA) d. [1] Evgeny DONSKOY (RUS) 3-6 6-4 6-4
[6] Nikola MILOJEVIC (SRB) d. [4,WC] Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) 6-4 7-6(3)
[8] Prajnesh GUNNESWARAN (IND) d. [3] Saketh MYNENI (IND) 6-7(5) 6-2 6-0
[2] Duckhee LEE (KOR) d. [7] Dmitry POPKO (KAZ) 6-3 6-4
Sadio DOUMBIA (FRA) d. [1] Evgeny DONSKOY (RUS) 3-6 6-4 6-4
[6] Nikola MILOJEVIC (SRB) d. [4,WC] Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) 6-4 7-6(3)
[8] Prajnesh GUNNESWARAN (IND) d. [3] Saketh MYNENI (IND) 6-7(5) 6-2 6-0
[2] Duckhee LEE (KOR) d. [7] Dmitry POPKO (KAZ) 6-3 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Suzhou - 1/4 finału:
[1] Yen-Hsun LU (TPE) d. Andrea ARNABOLDI (ITA) 6-7(2) 6-4 6-3
[4] Hyeon CHUNG (KOR) d. Pere RIBA (ESP) 6-2 6-4
[5] Stefan KOZLOV (USA) d. [3] Sergiy STAKHOVSKY (UKR) 3-6 6-2 7-5
Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. [7] Di WU (CHN) 7-6(5) 7-6(6)
[1] Yen-Hsun LU (TPE) d. Andrea ARNABOLDI (ITA) 6-7(2) 6-4 6-3
[4] Hyeon CHUNG (KOR) d. Pere RIBA (ESP) 6-2 6-4
[5] Stefan KOZLOV (USA) d. [3] Sergiy STAKHOVSKY (UKR) 3-6 6-2 7-5
Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. [7] Di WU (CHN) 7-6(5) 7-6(6)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Traralgon - 1/4 finału:
[1] Jordan THOMPSON (AUS) d. [6] Matthew BARTON (AUS) 6-1 6-2
[3] Marco TRUNGELLITI (ARG) d. [Q] Gavin VAN PEPERZEEL (AUS) 2-6 6-2 6-2
[4] Grega ZEMLJA (SLO) d. [5] James DUCKWORTH (AUS) 6-4 3-6 6-3
Luke SAVILLE (AUS) d. [7] John-Patrick SMITH (AUS) 6-4 7-5
[1] Jordan THOMPSON (AUS) d. [6] Matthew BARTON (AUS) 6-1 6-2
[3] Marco TRUNGELLITI (ARG) d. [Q] Gavin VAN PEPERZEEL (AUS) 2-6 6-2 6-2
[4] Grega ZEMLJA (SLO) d. [5] James DUCKWORTH (AUS) 6-4 3-6 6-3
Luke SAVILLE (AUS) d. [7] John-Patrick SMITH (AUS) 6-4 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Budapeszt - 1/4 finału:
[5,WC] Daniil MEDVEDEV (RUS) d. [WC] Tommy ROBREDO (ESP) 7-5 6-2
Marius COPIL (ROU) d. Marton FUCSOVICS (HUN) 7-5 6-3
[4] Steve DARCIS (BEL) d. [7] Denis ISTOMIN (UZB) 6-2 0-0 i krecz
Kenny DE SCHEPPER (FRA) d. [6] Lukas LACKO (SVK) 6-4 3-6 7-5
[5,WC] Daniil MEDVEDEV (RUS) d. [WC] Tommy ROBREDO (ESP) 7-5 6-2
Marius COPIL (ROU) d. Marton FUCSOVICS (HUN) 7-5 6-3
[4] Steve DARCIS (BEL) d. [7] Denis ISTOMIN (UZB) 6-2 0-0 i krecz
Kenny DE SCHEPPER (FRA) d. [6] Lukas LACKO (SVK) 6-4 3-6 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Lima - 1/4 finału:
[7] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. Maximo GONZALEZ (ARG) 6-7(4) 7-6(6) 6-4
Guido ANDREOZZI (ARG) d. [8] Leonardo MAYER (ARG) 6-1 6-4
Christian GARIN (CHI) d. [4] Carlos BERLOCQ (ARG) wo.
Guilherme CLEZAR (BRA) d. [2] Facundo BAGNIS (ARG) 7-6(0) 7-6(5)
[7] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. Maximo GONZALEZ (ARG) 6-7(4) 7-6(6) 6-4
Guido ANDREOZZI (ARG) d. [8] Leonardo MAYER (ARG) 6-1 6-4
Christian GARIN (CHI) d. [4] Carlos BERLOCQ (ARG) wo.
Guilherme CLEZAR (BRA) d. [2] Facundo BAGNIS (ARG) 7-6(0) 7-6(5)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Pune - 1/2 finału:
Sadio DOUMBIA (FRA) d. [6] Nikola MILOJEVIC (SRB) 5-7 6-3 6-2
[8] Prajnesh GUNNESWARAN (IND) d. [2] Duckhee LEE (KOR) 6-2 7-5
Sadio DOUMBIA (FRA) d. [6] Nikola MILOJEVIC (SRB) 5-7 6-3 6-2
[8] Prajnesh GUNNESWARAN (IND) d. [2] Duckhee LEE (KOR) 6-2 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Suzhou - 1/2 finału:
[1] Yen-Hsun LU (TPE) d. [4] Hyeon CHUNG (KOR) 6-2 6-2
[5] Stefan KOZLOV (USA) d. Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-3 0*-1 40-0 i krecz
[1] Yen-Hsun LU (TPE) d. [4] Hyeon CHUNG (KOR) 6-2 6-2
[5] Stefan KOZLOV (USA) d. Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-3 0*-1 40-0 i krecz
Ostatnio zmieniony 29 paź 2016, 13:51 przez Damian, łącznie zmieniany 1 raz.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Traralgon - 1/2 finału:
[1] Jordan THOMPSON (AUS) d. [3] Marco TRUNGELLITI (ARG) 6-4 6-3
[4] Grega ZEMLJA (SLO) d. Luke SAVILLE (AUS) 6-2 6-4
[1] Jordan THOMPSON (AUS) d. [3] Marco TRUNGELLITI (ARG) 6-4 6-3
[4] Grega ZEMLJA (SLO) d. Luke SAVILLE (AUS) 6-2 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171494
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Garin w finale.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Lu już nudny jest z tymi CH. Z drugiej strony fajnie pokazuje tym młodym clownom, na czym polega granie tydzień po tygodniu.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Budapeszt - 1/2 finału:
Marius COPIL (ROU) d. [5,WC] Daniil MEDVEDEV (RUS) 7-5 6-4
[4] Steve DARCIS (BEL) d. Kenny DE SCHEPPER (FRA) 2-6 6-4 6-3
Marius COPIL (ROU) d. [5,WC] Daniil MEDVEDEV (RUS) 7-5 6-4
[4] Steve DARCIS (BEL) d. Kenny DE SCHEPPER (FRA) 2-6 6-4 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Lima - 1/4 finału:
Guido ANDREOZZI (ARG) d. [7] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) 3-6 6-4 6-4
Christian GARIN (CHI) d. Guilherme CLEZAR (BRA) 6-1 6-3
Guido ANDREOZZI (ARG) d. [7] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) 3-6 6-4 6-4
Christian GARIN (CHI) d. Guilherme CLEZAR (BRA) 6-1 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Pune - finał:
Sadio DOUMBIA (FRA) d. [8] Prajnesh GUNNESWARAN (IND) 4-6 6-4 6-3
Sadio DOUMBIA (FRA) d. [8] Prajnesh GUNNESWARAN (IND) 4-6 6-4 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171494
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Dziś dał kolejne świadectwo, oddając 1 gema Kozlovowi.Mario pisze:
Lu już nudny jest z tymi CH. Z drugiej strony fajnie pokazuje tym młodym clownom, na czym polega granie tydzień po tygodniu.
Finał w Limie:
http://www.atpworldtour.com/en/players/ ... /A887/GD64
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Suzhou - finał:
[1] Yen-Hsun LU (TPE) d. [5] Stefan KOZLOV (USA) 6-0 6-1
[1] Yen-Hsun LU (TPE) d. [5] Stefan KOZLOV (USA) 6-0 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Budapeszt, Lima, Pune, Suzhou, Traralgon
Traralgon - finał:
[1] Jordan THOMPSON (AUS) d. [4] Grega ZEMLJA (SLO) 6-1 6-2
[1] Jordan THOMPSON (AUS) d. [4] Grega ZEMLJA (SLO) 6-1 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości