mtenis.com.pl

mtenis.com.pl

Forum tenisowe ATP
Dzisiaj jest 25 cze 2018, 0:21

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 02 lut 2016, 1:47 
Online
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 cze 2014, 0:50
Posty: 5868
Rzeczywiście pokraka w kontekście Evansa nie brzmi najlepiej, to po prostu zwykły leszcz którego obiecujący młody zawodnik powinien klepać bez większych problemów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 lut 2016, 20:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lip 2012, 19:54
Posty: 6891
Polecam tego Tsitsipasa, nic lepszego na tym łez padole Was nie spotka.

http://livestream.com/ATP/launceston201 ... /111224702

_________________
GOLDEN ERA OF TENNIS


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 03 lut 2016, 21:09 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Posty: 59109
Lokalizacja: Warszawa
Tiafoe pokonał Grotha. Dzisiaj też jest zdecydowanym faworytem Frances.

_________________
MTT - tytuły (17)
2017 (1) Cincinnati M1000
2016 (1) Sankt Petersburg
2015 (1) Rotterdam
2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj
2012 (1) Toronto M1000
2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose
2010 (2) Wiedeń, Rotterdam
2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne
2008 (2) US Open, Estoril


MTT - finały (20)
2018 (2) Stuttgart, Marsylia
2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000
2016 (2) Newport, Rotterdam
2015 (1) Halle
2014 (1) Tokio
2013 (2) Basel, Kuala Lumpur
2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000
2010 (2) Basel, Marsylia
2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000
2008 (1) WTF


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 lut 2016, 21:59 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Posty: 59109
Lokalizacja: Warszawa
19-letni Blake Mott wygrał chalka w Australii. :ok: Niby słabiutka obsada, ale Gołubiew na rozkładzie to zawsze coś. ;-)

_________________
MTT - tytuły (17)
2017 (1) Cincinnati M1000
2016 (1) Sankt Petersburg
2015 (1) Rotterdam
2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj
2012 (1) Toronto M1000
2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose
2010 (2) Wiedeń, Rotterdam
2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne
2008 (2) US Open, Estoril


MTT - finały (20)
2018 (2) Stuttgart, Marsylia
2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000
2016 (2) Newport, Rotterdam
2015 (1) Halle
2014 (1) Tokio
2013 (2) Basel, Kuala Lumpur
2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000
2010 (2) Basel, Marsylia
2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000
2008 (1) WTF


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 lut 2016, 8:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4091
Dallas - wyniki:

1 runda:

Frances TIAFOE (USA) d. [1] Sam GROTH (AUS) 6-3 6-3
[Q] Mikhail VAKS (RUS) d. Connor SMITH (USA) 6-4 6-2
Henri LAAKSONEN (SUI) d. [Alt] Marek MICHALICKA (CZE) 7-5 6-1
[6] Tatsuma ITO (JPN) d. Denys MOLCHANOV (UKR) 6-2 6-7(5) 7-6(6)

[3] Benjamin BECKER (GER) d. [WC] Jean ANDERSEN (RSA) 6-4 6-3
[WC] Ernesto ESCOBEDO (USA) d. [Q] Clay THOMPSON (USA) 6-3 7-6(6)
Daniel EVANS (GBR) d. Andrey RUBLEV (RUS) 5-7 6-4 6-3
[8] Bjorn FRATANGELO (USA) d. Jared DONALDSON (USA) 6-3 6-4

[Q] Marinko MATOSEVIC (AUS) d. [5] Radu ALBOT (MDA) 6-4 4-6 6-4
Marco TRUNGELLITI (ARG) d. [LL] Nicolas BARRIENTOS (COL) 6-3 7-6(6)
Ryan HARRISON (USA) d. [WC] Alex KUZNETSOV (USA) 2-6 7-5 7-5
[4] Tim SMYCZEK (USA) d. [Alt] Mitchell KRUEGER (USA) 6-4 6-3

[7] John-Patrick SMITH (AUS) d. [Q] Eric QUIGLEY (USA) 7-6(6) 6-3
Grega ZEMLJA (SLO) d. Jason JUNG (TPE) 6-4 4-6 7-6(5)
James MCGEE (IRL) d. Dennis NOVIKOV (USA) 5-7 6-1 6-4
[2] Kyle EDMUND (GBR) d. [WC] Sekou BANGOURA (USA) 7-6(4) 6-2

2 runda:

Frances TIAFOE (USA) d. [Q] Mikhail VAKS (RUS) 6-4 6-4
[6] Tatsuma ITO (JPN) d. Henri LAAKSONEN (SUI) 6-2 7-6(5)
[3] Benjamin BECKER (GER) d. [WC] Ernesto ESCOBEDO (USA) 6-4 6-2
Daniel EVANS (GBR) d. [8] Bjorn FRATANGELO (USA) 6-2 6-3

[Q] Marinko MATOSEVIC (AUS) d. Marco TRUNGELLITI (ARG) 6-4 6-3
[4] Tim SMYCZEK (USA) d. Ryan HARRISON (USA) 6-0 5-7 6-4
Grega ZEMLJA (SLO) d. [7] John-Patrick SMITH (AUS) 4-6 6-3 6-4
[2] Kyle EDMUND (GBR) d. James MCGEE (IRL) 6-3 6-4

ćwierćfinały:

[6] Tatsuma ITO (JPN) d. Frances TIAFOE (USA) 3-6 7-5 6-4
Daniel EVANS (GBR) d. [3] Benjamin BECKER (GER) 6-1 6-4
[4] Tim SMYCZEK (USA) d. [Q] Marinko MATOSEVIC (AUS) 7-6(4) 4-6 6-3
[2] Kyle EDMUND (GBR) d. Grega ZEMLJA (SLO) 7-5 6-1

półfinały:

Daniel EVANS (GBR) d. [6] Tatsuma ITO (JPN) 6-2 4-6 6-1
[2] Kyle EDMUND (GBR) d. [4] Tim SMYCZEK (USA) 7-5 6-3

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 lut 2016, 8:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4091
Launceston - wyniki:

1 runda:

[9] Stephane ROBERT (FRA) d. Maverick BANES (AUS) 7-6(2) 6-1
Duckhee LEE (KOR) d. [Q] Jose STATHAM (NZL) 6-2 7-6(3)
[WC] Blake MOTT (AUS) d. [Q] Thomas FANCUTT (AUS) 4-6 6-0 6-2
[Q] Stefanos TSITSIPAS (GRE) d. [6] Brydan KLEIN (GBR) 3-6 7-5 4-2 ret'd

[3] Saketh MYNENI (IND) d. [Q] Marc POLMANS (AUS) 7-6(4) 6-7(6) 6-3
Filip PELIWO (CAN) d. Finn TEARNEY (NZL) 6-2 6-3
[LL] Jarryd CHAPLIN (AUS) d. [WC] Alexei POPYRIN (AUS) 6-2 7-5
Benjamin MITCHELL (AUS) d. [5] Matteo DONATI (ITA) 6-2 6-3

[7] Luke SAVILLE (AUS) d. [WC] Harry BOURCHIER (AUS) 6-4 6-4
[WC] Max PURCELL (AUS) d. Andrew WHITTINGTON (AUS) 6-7(4) 7-6(5) 6-4
Alex BOLT (AUS) d. Shuichi SEKIGUCHI (JPN) 6-3 6-4
[4] Alexander SARKISSIAN (USA) d. Matt REID (AUS) 6-7(4) 6-4 6-3

[8] Andrey GOLUBEV (KAZ) d. Gavin VAN PEPERZEEL (AUS) 6-2 6-4
Takuto NIKI (JPN) d. Dayne KELLY (AUS) 7-6(5) 6-1
Omar JASIKA (AUS) d. Kento TAKEUCHI (JPN) 6-3 6-2
Matthew BARTON (AUS) d. [2] Jordan THOMPSON (AUS) 7-5 6-7(5) 6-4

2 runda:

[9] Stephane ROBERT (FRA) d. Duckhee LEE (KOR) 6-4 6-1
[WC] Blake MOTT (AUS) d. [Q] Stefanos TSITSIPAS (GRE) 6-1 6-4
[3] Saketh MYNENI (IND) d. Filip PELIWO (CAN) 7-5 5-7 6-3
Benjamin MITCHELL (AUS) d. [LL] Jarryd CHAPLIN (AUS) 6-4 6-2

[7] Luke SAVILLE (AUS) d. [WC] Max PURCELL (AUS) 6-4 4-6 6-1
Alex BOLT (AUS) d. [4] Alexander SARKISSIAN (USA) 6-3 6-7(3) 6-3
[8] Andrey GOLUBEV (KAZ) d. Takuto NIKI (JPN) 6-1 6-3
Matthew BARTON (AUS) d. Omar JASIKA (AUS) 6-2 3-6 6-3

ćwierćfinały:

[WC] Blake MOTT (AUS) d. [9] Stephane ROBERT (FRA) 6-3 7-6(6)
[3] Saketh MYNENI (IND) d. Benjamin MITCHELL (AUS) 6-4 6-2
[7] Luke SAVILLE (AUS) d. Alex BOLT (AUS) 6-3 7-6(2)
[8] Andrey GOLUBEV (KAZ) d. Matthew BARTON (AUS) 6-4 3-6 6-3

półfinały:

[WC] Blake MOTT (AUS) d. [3] Saketh MYNENI (IND) 6-1 6-4
[8] Andrey GOLUBEV (KAZ) d. [7] Luke SAVILLE (AUS) 6-3 7-6(2)

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 lut 2016, 8:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4091
Dallas - finał:

[2] Kyle EDMUND (GBR) d. Daniel EVANS (GBR) 6-3 6-2

Launceston - finał:

[WC] Blake MOTT (AUS) d. [8] Andrey GOLUBEV (KAZ) 6-7(4) 6-1 6-2

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
POWERED_BY