T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon 2015
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon 2015
Tydzień 39
Data startu: 28 września
Agri (Turcja)
Typ: €42.5K+H
Zwycięzca z 2014: nowy turniej
Nawierzchnia: hard
Rzym (2) (Włochy)
Typ: €42.5K+H
Zwycięzca z 2014: nowy turniej
Nawierzchnia: clay
Orlean (Francja)
Typ: €106.5K+H
Zwycięzca z 2014: Sergiy Stakhovsky (Ukraina)
Nawierzchnia: hard (hala)
Porto Alegre (Brazylia)
Typ: $40K+H
Zwycięzca z 2014: Carlos Berlocq (Argentyna)
Nawierzchnia: clay
Pereira (Kolumbia)
Typ: $50K+H
Zwycięzca z 2014: Victor Estrella Burgos (Dominikana)
Nawierzchnia: clay
Tiburon (USA)
Typ: $100K
Zwycięzca z 2014: Sam Querrey (USA)
Nawierzchnia: hard
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Listy zgłoszeń :
Agri :
Rzym :
Orlean :
Porto Alegre :
Pereira :
Tiburon :
Agri :
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Jurek w poszukiwaniu zwycięstw(a) wybrał drugoligowe zawody we Francji .
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Agri - Main Draw :
[1] Ruben BEMELMANS (BEL) vs [SE] Petru-Alexandru LUNCANU (ROU)
Ivan BJELICA (SRB) vs Cem ILKEL (TUR)
Aldin SETKIC (BIH) vs [PR] Ante PAVIC (CRO)
[WC] Anil YUKSEL (TUR) vs [5] Konstantin KRAVCHUK (RUS)
[4] Mirza BASIC (BIH) vs [WC] Muhammet HAYLAZ (TUR)
[Q] Altug CELIKBILEK (TUR) vs [WC] Baris ERDUGEN (TUR)
Laurynas GRIGELIS (LTU) vs [Q] Sarp AGABIGUN (TUR)
Maximilian NEUCHRIST (AUT) vs [6] Farrukh DUSTOV (UZB)
[8] Saketh MYNENI (IND) vs Matija PECOTIC (CRO)
[Q] Fedor CHERVYAKOV (RUS) vs Richard BECKER (GER)
Riccardo BELLOTTI (ITA) vs Alexandr IGOSHIN (RUS)
Nikola MEKTIC (CRO) vs [3] Evgeny DONSKOY (RUS)
[7] Aslan KARATSEV (RUS) vs [Q] Lukas MUGEVICIUS (LTU)
Denys MOLCHANOV (UKR) vs Yaraslav SHYLA (BLR)
Dennis NOVAK (AUT) vs [WC] Divij SHARAN (IND)
Michal KONECNY (CZE) vs [2] Malek JAZIRI (TUN)
[1] Ruben BEMELMANS (BEL) vs [SE] Petru-Alexandru LUNCANU (ROU)
Ivan BJELICA (SRB) vs Cem ILKEL (TUR)
Aldin SETKIC (BIH) vs [PR] Ante PAVIC (CRO)
[WC] Anil YUKSEL (TUR) vs [5] Konstantin KRAVCHUK (RUS)
[4] Mirza BASIC (BIH) vs [WC] Muhammet HAYLAZ (TUR)
[Q] Altug CELIKBILEK (TUR) vs [WC] Baris ERDUGEN (TUR)
Laurynas GRIGELIS (LTU) vs [Q] Sarp AGABIGUN (TUR)
Maximilian NEUCHRIST (AUT) vs [6] Farrukh DUSTOV (UZB)
[8] Saketh MYNENI (IND) vs Matija PECOTIC (CRO)
[Q] Fedor CHERVYAKOV (RUS) vs Richard BECKER (GER)
Riccardo BELLOTTI (ITA) vs Alexandr IGOSHIN (RUS)
Nikola MEKTIC (CRO) vs [3] Evgeny DONSKOY (RUS)
[7] Aslan KARATSEV (RUS) vs [Q] Lukas MUGEVICIUS (LTU)
Denys MOLCHANOV (UKR) vs Yaraslav SHYLA (BLR)
Dennis NOVAK (AUT) vs [WC] Divij SHARAN (IND)
Michal KONECNY (CZE) vs [2] Malek JAZIRI (TUN)
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Rzym - Main Draw :
[1] Federico DELBONIS (ARG) vs [Q] Lorenzo GIUSTINO (ITA)
[WC] Giulio DI MEO (ITA) vs [Q] Stefanos TSITSIPAS (GRE)
[PR] Javier MARTI (ESP) vs [WC] Gianluca MAGER (ITA)
[Q] Alessandro GIANNESSI (ITA) vs [8] Albert MONTANES (ESP)
[3] Dusan LAJOVIC (SRB) vs Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP)
Matteo VIOLA (ITA) vs Roberto CARBALLES BAENA (ESP)
Pere RIBA (ESP) vs [WC] Flavio CIPOLLA (ITA)
Uladzimir IGNATIK (BLR) vs [7] Taro DANIEL (JPN)
[6] Inigo CERVANTES (ESP) vs [WC] Matteo BERRETTINI (ITA)
Filippo VOLANDRI (ITA) vs [SE] Miljan ZEKIC (SRB)
Gianluca NASO (ITA) vs Salvatore CARUSO (ITA)
Andrej MARTIN (SVK) vs [4] Marco CECCHINATO (ITA)
[5] Filip KRAJINOVIC (SRB) vs Pedro CACHIN (ARG)
Marton FUCSOVICS (HUN) vs Calvin HEMERY (FRA)
[Q] Riccardo BONADIO (ITA) vs Thiemo DE BAKKER (NED)
Federico GAIO (ITA) vs [2] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP)
[1] Federico DELBONIS (ARG) vs [Q] Lorenzo GIUSTINO (ITA)
[WC] Giulio DI MEO (ITA) vs [Q] Stefanos TSITSIPAS (GRE)
[PR] Javier MARTI (ESP) vs [WC] Gianluca MAGER (ITA)
[Q] Alessandro GIANNESSI (ITA) vs [8] Albert MONTANES (ESP)
[3] Dusan LAJOVIC (SRB) vs Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP)
Matteo VIOLA (ITA) vs Roberto CARBALLES BAENA (ESP)
Pere RIBA (ESP) vs [WC] Flavio CIPOLLA (ITA)
Uladzimir IGNATIK (BLR) vs [7] Taro DANIEL (JPN)
[6] Inigo CERVANTES (ESP) vs [WC] Matteo BERRETTINI (ITA)
Filippo VOLANDRI (ITA) vs [SE] Miljan ZEKIC (SRB)
Gianluca NASO (ITA) vs Salvatore CARUSO (ITA)
Andrej MARTIN (SVK) vs [4] Marco CECCHINATO (ITA)
[5] Filip KRAJINOVIC (SRB) vs Pedro CACHIN (ARG)
Marton FUCSOVICS (HUN) vs Calvin HEMERY (FRA)
[Q] Riccardo BONADIO (ITA) vs Thiemo DE BAKKER (NED)
Federico GAIO (ITA) vs [2] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP)
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Orlean - Main Draw :
[1] Sergiy STAKHOVSKY (UKR) vs [Q] Filip VEGER (CRO)
Andrey GOLUBEV (KAZ) vs Marius COPIL (ROU)
[WC] Gregoire BARRERE (FRA) vs Jan-Lennard STRUFF (GER)
[WC] Jaume MUNAR (ESP) vs [5] Ivan DODIG (CRO)
[3] Marsel ILHAN (TUR) vs [WC] Enzo COUACAUD (FRA)
David GUEZ (FRA) vs Kenny DE SCHEPPER (FRA)
Igor SIJSLING (NED) vs [Q] Maxime TEIXEIRA (FRA)
[PR] Marco CHIUDINELLI (SUI) vs [7] Norbert GOMBOS (SVK)
[8] Illya MARCHENKO (UKR) vs [Q] Maxime TABATRUONG (FRA)
[WC] Alexandre SIDORENKO (FRA) vs Yannick MERTENS (BEL)
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) vs James WARD (GBR)
[Q] Yann MARTI (SUI) vs [4] Paul-Henri MATHIEU (FRA)
[6] Lukas LACKO (SVK) vs Nils LANGER (GER)
Jan MERTL (CZE) vs [SE] Franko SKUGOR (CRO)
Tristan LAMASINE (FRA) vs Vincent MILLOT (FRA)
Niels DESEIN (BEL) vs [2] Jerzy JANOWICZ (POL)
[1] Sergiy STAKHOVSKY (UKR) vs [Q] Filip VEGER (CRO)
Andrey GOLUBEV (KAZ) vs Marius COPIL (ROU)
[WC] Gregoire BARRERE (FRA) vs Jan-Lennard STRUFF (GER)
[WC] Jaume MUNAR (ESP) vs [5] Ivan DODIG (CRO)
[3] Marsel ILHAN (TUR) vs [WC] Enzo COUACAUD (FRA)
David GUEZ (FRA) vs Kenny DE SCHEPPER (FRA)
Igor SIJSLING (NED) vs [Q] Maxime TEIXEIRA (FRA)
[PR] Marco CHIUDINELLI (SUI) vs [7] Norbert GOMBOS (SVK)
[8] Illya MARCHENKO (UKR) vs [Q] Maxime TABATRUONG (FRA)
[WC] Alexandre SIDORENKO (FRA) vs Yannick MERTENS (BEL)
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) vs James WARD (GBR)
[Q] Yann MARTI (SUI) vs [4] Paul-Henri MATHIEU (FRA)
[6] Lukas LACKO (SVK) vs Nils LANGER (GER)
Jan MERTL (CZE) vs [SE] Franko SKUGOR (CRO)
Tristan LAMASINE (FRA) vs Vincent MILLOT (FRA)
Niels DESEIN (BEL) vs [2] Jerzy JANOWICZ (POL)
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Porto Alegre - Main Draw :
[1] Diego SCHWARTZMAN (ARG) vs [WC] Orlando LUZ (BRA)
Christian LINDELL (SWE) vs [Q] Alexandre TSUCHIYA (BRA)
Renzo OLIVO (ARG) vs [Alt] Carlos Eduardo SEVERINO (BRA)
Jose PEREIRA (BRA) vs [8] Maximo GONZALEZ (ARG)
[4] Carlos BERLOCQ (ARG) vs Guido ANDREOZZI (ARG)
[WC] Thomas RAMOS (BRA) vs Frederico Ferreira SILVA (POR)
Christian GARIN (CHI) vs [Q] Pedro SAKAMOTO (BRA)
Gastao ELIAS (POR) vs [7] Facundo BAGNIS (ARG)
[5] Facundo ARGUELLO (ARG) vs [WC] Marcelo ZORMANN (BRA)
Axel MICHON (FRA) vs [WC] Thiago MONTEIRO (BRA)
Rogerio DUTRA SILVA (BRA) vs [Q] Oscar Jose GUTIERREZ (BRA)
Juan Carlos SAEZ (CHI) vs [3] Kimmer COPPEJANS (BEL)
[6] Andre GHEM (BRA) vs Caio ZAMPIERI (BRA)
Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) vs Jose HERNANDEZ-FERNANDEZ (DOM)
Nicolas KICKER (ARG) vs Hugo DELLIEN (BOL)
[Q] Agustin VELOTTI (ARG) vs [2] Guido PELLA (ARG)
[1] Diego SCHWARTZMAN (ARG) vs [WC] Orlando LUZ (BRA)
Christian LINDELL (SWE) vs [Q] Alexandre TSUCHIYA (BRA)
Renzo OLIVO (ARG) vs [Alt] Carlos Eduardo SEVERINO (BRA)
Jose PEREIRA (BRA) vs [8] Maximo GONZALEZ (ARG)
[4] Carlos BERLOCQ (ARG) vs Guido ANDREOZZI (ARG)
[WC] Thomas RAMOS (BRA) vs Frederico Ferreira SILVA (POR)
Christian GARIN (CHI) vs [Q] Pedro SAKAMOTO (BRA)
Gastao ELIAS (POR) vs [7] Facundo BAGNIS (ARG)
[5] Facundo ARGUELLO (ARG) vs [WC] Marcelo ZORMANN (BRA)
Axel MICHON (FRA) vs [WC] Thiago MONTEIRO (BRA)
Rogerio DUTRA SILVA (BRA) vs [Q] Oscar Jose GUTIERREZ (BRA)
Juan Carlos SAEZ (CHI) vs [3] Kimmer COPPEJANS (BEL)
[6] Andre GHEM (BRA) vs Caio ZAMPIERI (BRA)
Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) vs Jose HERNANDEZ-FERNANDEZ (DOM)
Nicolas KICKER (ARG) vs Hugo DELLIEN (BOL)
[Q] Agustin VELOTTI (ARG) vs [2] Guido PELLA (ARG)
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Pereira - Main Draw :
[1] Paolo LORENZI (ITA) vs Roberto MARCORA (ITA)
[Q] Daniel MORA (COL) vs Juan Ignacio LONDERO (ARG)
Christopher DIAZ-FIGUEROA (GUA) vs Juan SEBASTIAN GOMEZ (COL)
[WC] Mateo Andres RUIZ NARANJO (COL) vs [5] Guilherme CLEZAR (BRA)
[4] Alejandro FALLA (COL) vs Gonzalo LAMA (CHI)
[Q] Luis David MARTINEZ (VEN) vs Marcelo AREVALO (ESA)
Federico CORIA (ARG) vs [Q] Felipe ESCOBAR (COL)
Yannik REUTER (BEL) vs [8] Giovanni LAPENTTI (ECU)
[6] Jordi SAMPER-MONTANA (ESP) vs [Q] Michel VERNIER (CHI)
Gonzalo ESCOBAR (ECU) vs Andres MOLTENI (ARG)
Facundo MENA (ARG) vs [WC] Daniel Elahi GALAN (COL)
[WC] Alejandro GOMEZ (COL) vs [3] Alejandro GONZALEZ (COL)
[7,WC] Nicolas BARRIENTOS (COL) vs Emilio GOMEZ (ECU)
Fernando ROMBOLI (BRA) vs Juan Ignacio GALARZA (ARG)
Gianluigi QUINZI (ITA) vs Ivan ENDARA (ECU)
Eduardo STRUVAY (COL) vs [2] Joao SOUZA (BRA)
[1] Paolo LORENZI (ITA) vs Roberto MARCORA (ITA)
[Q] Daniel MORA (COL) vs Juan Ignacio LONDERO (ARG)
Christopher DIAZ-FIGUEROA (GUA) vs Juan SEBASTIAN GOMEZ (COL)
[WC] Mateo Andres RUIZ NARANJO (COL) vs [5] Guilherme CLEZAR (BRA)
[4] Alejandro FALLA (COL) vs Gonzalo LAMA (CHI)
[Q] Luis David MARTINEZ (VEN) vs Marcelo AREVALO (ESA)
Federico CORIA (ARG) vs [Q] Felipe ESCOBAR (COL)
Yannik REUTER (BEL) vs [8] Giovanni LAPENTTI (ECU)
[6] Jordi SAMPER-MONTANA (ESP) vs [Q] Michel VERNIER (CHI)
Gonzalo ESCOBAR (ECU) vs Andres MOLTENI (ARG)
Facundo MENA (ARG) vs [WC] Daniel Elahi GALAN (COL)
[WC] Alejandro GOMEZ (COL) vs [3] Alejandro GONZALEZ (COL)
[7,WC] Nicolas BARRIENTOS (COL) vs Emilio GOMEZ (ECU)
Fernando ROMBOLI (BRA) vs Juan Ignacio GALARZA (ARG)
Gianluigi QUINZI (ITA) vs Ivan ENDARA (ECU)
Eduardo STRUVAY (COL) vs [2] Joao SOUZA (BRA)
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Tiburon - Main Draw :
[1] Denis KUDLA (USA) vs Connor SMITH (USA)
QUALIFIER vs [WC] Andre GORANSSON (SWE)
[PR] Peter POLANSKY (CAN) vs [Alt] Dimitar KUTROVSKY (BUL)
Frances TIAFOE (USA) vs [7] Blaz ROLA (SLO)
[4] Dustin BROWN (GER) vs QUALIFIER
[WC] Mackenzie MCDONALD (USA) vs Frederik NIELSEN (DEN)
[SE] Alex KUZNETSOV (USA) vs QUALIFIER
[WC] Chase BUCHANAN (USA) vs [6] Bjorn FRATANGELO (USA)
[5] Ryan HARRISON (USA) vs [WC] Deiton BAUGHMAN (USA)
Dennis NOVIKOV (USA) vs Marek MICHALICKA (CZE)
QUALIFIER vs Adrien BOSSEL (SUI)
James MCGEE (IRL) vs [3] Tim SMYCZEK (USA)
[8] Jared DONALDSON (USA) vs Darian KING (BAR)
Mitchell KRUEGER (USA) vs Philip BESTER (CAN)
Quentin HALYS (FRA) vs Tennys SANDGREN (USA)
Brydan KLEIN (GBR) vs [2] Kyle EDMUND (GBR)
[1] Denis KUDLA (USA) vs Connor SMITH (USA)
QUALIFIER vs [WC] Andre GORANSSON (SWE)
[PR] Peter POLANSKY (CAN) vs [Alt] Dimitar KUTROVSKY (BUL)
Frances TIAFOE (USA) vs [7] Blaz ROLA (SLO)
[4] Dustin BROWN (GER) vs QUALIFIER
[WC] Mackenzie MCDONALD (USA) vs Frederik NIELSEN (DEN)
[SE] Alex KUZNETSOV (USA) vs QUALIFIER
[WC] Chase BUCHANAN (USA) vs [6] Bjorn FRATANGELO (USA)
[5] Ryan HARRISON (USA) vs [WC] Deiton BAUGHMAN (USA)
Dennis NOVIKOV (USA) vs Marek MICHALICKA (CZE)
QUALIFIER vs Adrien BOSSEL (SUI)
James MCGEE (IRL) vs [3] Tim SMYCZEK (USA)
[8] Jared DONALDSON (USA) vs Darian KING (BAR)
Mitchell KRUEGER (USA) vs Philip BESTER (CAN)
Quentin HALYS (FRA) vs Tennys SANDGREN (USA)
Brydan KLEIN (GBR) vs [2] Kyle EDMUND (GBR)
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171499
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Nie taki najgorszy chalek był swego czasu. Mocno kojarzył mi się z Mahutem i Llodrą, a w tym roku żadnego z nich nie ma na starcie.bogdan1978 pisze:Jurek w poszukiwaniu zwycięstw(a) wybrał drugoligowe zawody we Francji .
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Agri - wyniki 1 rundy :
[1] Ruben BEMELMANS (BEL) d. [SE] Petru-Alexandru LUNCANU (ROU) 6-2 6-2
Ivan BJELICA (SRB) d. Cem ILKEL (TUR) 3-6 6-3 6-4
Aldin SETKIC (BIH) d. [PR] Ante PAVIC (CRO) 6-2 6-3
[5] Konstantin KRAVCHUK (RUS) d. [WC] Anil YUKSEL (TUR) 7-6(5) 7-5
[4] Mirza BASIC (BIH) d. [WC] Muhammet HAYLAZ (TUR) 7-6(5) 6-4
[Q] Altug CELIKBILEK (TUR) d. [WC] Baris ERDUGEN (TUR) 6-3 6-4
Laurynas GRIGELIS (LTU) d. [Q] Sarp AGABIGUN (TUR) 6-1 6-4
[6] Farrukh DUSTOV (UZB) d. Maximilian NEUCHRIST (AUT) 6-4 6-4
[8] Saketh MYNENI (IND) d. Matija PECOTIC (CRO) 7-5 6-1
[Q] Fedor CHERVYAKOV (RUS) d. Richard BECKER (GER) 6-3 7-6(3)
Alexandr IGOSHIN (RUS) d. Riccardo BELLOTTI (ITA) 6-2 6-3
[3] Evgeny DONSKOY (RUS) d. Nikola MEKTIC (CRO) 6-4 3-6 7-5
[7] Aslan KARATSEV (RUS) d. [Q] Lukas MUGEVICIUS (LTU) 6-2 7-5
Denys MOLCHANOV (UKR) d. Yaraslav SHYLA (BLR) 7-6(2) 7-6(3)
Dennis NOVAK (AUT) d. [WC] Divij SHARAN (IND) 6-3 6-2
Michal KONECNY (CZE) d. [LL] Yahor YATSYK (BLR) 6-2 6-2 [[2] Malek JAZIRI (TUN) has withdrawn]
[1] Ruben BEMELMANS (BEL) d. [SE] Petru-Alexandru LUNCANU (ROU) 6-2 6-2
Ivan BJELICA (SRB) d. Cem ILKEL (TUR) 3-6 6-3 6-4
Aldin SETKIC (BIH) d. [PR] Ante PAVIC (CRO) 6-2 6-3
[5] Konstantin KRAVCHUK (RUS) d. [WC] Anil YUKSEL (TUR) 7-6(5) 7-5
[4] Mirza BASIC (BIH) d. [WC] Muhammet HAYLAZ (TUR) 7-6(5) 6-4
[Q] Altug CELIKBILEK (TUR) d. [WC] Baris ERDUGEN (TUR) 6-3 6-4
Laurynas GRIGELIS (LTU) d. [Q] Sarp AGABIGUN (TUR) 6-1 6-4
[6] Farrukh DUSTOV (UZB) d. Maximilian NEUCHRIST (AUT) 6-4 6-4
[8] Saketh MYNENI (IND) d. Matija PECOTIC (CRO) 7-5 6-1
[Q] Fedor CHERVYAKOV (RUS) d. Richard BECKER (GER) 6-3 7-6(3)
Alexandr IGOSHIN (RUS) d. Riccardo BELLOTTI (ITA) 6-2 6-3
[3] Evgeny DONSKOY (RUS) d. Nikola MEKTIC (CRO) 6-4 3-6 7-5
[7] Aslan KARATSEV (RUS) d. [Q] Lukas MUGEVICIUS (LTU) 6-2 7-5
Denys MOLCHANOV (UKR) d. Yaraslav SHYLA (BLR) 7-6(2) 7-6(3)
Dennis NOVAK (AUT) d. [WC] Divij SHARAN (IND) 6-3 6-2
Michal KONECNY (CZE) d. [LL] Yahor YATSYK (BLR) 6-2 6-2 [[2] Malek JAZIRI (TUN) has withdrawn]
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Rzym - wyniki 1 rundy :
[1] Federico DELBONIS (ARG) d. [Q] Lorenzo GIUSTINO (ITA) 6-1 6-4
[WC] Giulio DI MEO (ITA) d. [Q] Stefanos TSITSIPAS (GRE) 6-4 6-4
[PR] Javier MARTI (ESP) d. [WC] Gianluca MAGER (ITA) 7-5 5-7 6-2
[8] Albert MONTANES (ESP) d. [Q] Alessandro GIANNESSI (ITA) 2-6 6-3 6-2
[3] Dusan LAJOVIC (SRB) d. Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) 6-1 7-6(2)
Matteo VIOLA (ITA) d. Roberto CARBALLES BAENA (ESP) 3-6 7-6(6) 6-1
Pere RIBA (ESP) d. [WC] Flavio CIPOLLA (ITA) 6-3 6-2
Uladzimir IGNATIK (BLR) d. [7] Taro DANIEL (JPN) 6-2 6-4
[6] Inigo CERVANTES (ESP) d. [WC] Matteo BERRETTINI (ITA) 6-3 6-4
Filippo VOLANDRI (ITA) d. [SE] Miljan ZEKIC (SRB) 6-2 6-0
Gianluca NASO (ITA) d. Salvatore CARUSO (ITA) 6-3 6-2
[4] Marco CECCHINATO (ITA) d. Andrej MARTIN (SVK) 6-1 6-4
[5] Filip KRAJINOVIC (SRB) d. Pedro CACHIN (ARG) 6-3 6-1
Marton FUCSOVICS (HUN) d. Calvin HEMERY (FRA) 6-2 6-0
Thiemo DE BAKKER (NED) d. [Q] Riccardo BONADIO (ITA) 6-0 6-2
[2] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) d. Federico GAIO (ITA) 6-3 6-2
[1] Federico DELBONIS (ARG) d. [Q] Lorenzo GIUSTINO (ITA) 6-1 6-4
[WC] Giulio DI MEO (ITA) d. [Q] Stefanos TSITSIPAS (GRE) 6-4 6-4
[PR] Javier MARTI (ESP) d. [WC] Gianluca MAGER (ITA) 7-5 5-7 6-2
[8] Albert MONTANES (ESP) d. [Q] Alessandro GIANNESSI (ITA) 2-6 6-3 6-2
[3] Dusan LAJOVIC (SRB) d. Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) 6-1 7-6(2)
Matteo VIOLA (ITA) d. Roberto CARBALLES BAENA (ESP) 3-6 7-6(6) 6-1
Pere RIBA (ESP) d. [WC] Flavio CIPOLLA (ITA) 6-3 6-2
Uladzimir IGNATIK (BLR) d. [7] Taro DANIEL (JPN) 6-2 6-4
[6] Inigo CERVANTES (ESP) d. [WC] Matteo BERRETTINI (ITA) 6-3 6-4
Filippo VOLANDRI (ITA) d. [SE] Miljan ZEKIC (SRB) 6-2 6-0
Gianluca NASO (ITA) d. Salvatore CARUSO (ITA) 6-3 6-2
[4] Marco CECCHINATO (ITA) d. Andrej MARTIN (SVK) 6-1 6-4
[5] Filip KRAJINOVIC (SRB) d. Pedro CACHIN (ARG) 6-3 6-1
Marton FUCSOVICS (HUN) d. Calvin HEMERY (FRA) 6-2 6-0
Thiemo DE BAKKER (NED) d. [Q] Riccardo BONADIO (ITA) 6-0 6-2
[2] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) d. Federico GAIO (ITA) 6-3 6-2
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Orlean - wyniki 1 rundy :
[1] Sergiy STAKHOVSKY (UKR) d. [Q] Filip VEGER (CRO) 6-4 6-7(6) 6-3
Andrey GOLUBEV (KAZ) d. Marius COPIL (ROU) 7-6(8) 7-6(3)
Jan-Lennard STRUFF (GER) d. [WC] Gregoire BARRERE (FRA) 6-1 6-4
[5] Ivan DODIG (CRO) d. [WC] Jaume MUNAR (ESP) 4-6 7-5 6-1
[3] Marsel ILHAN (TUR) d. [WC] Enzo COUACAUD (FRA) 6-1 6-2
Kenny DE SCHEPPER (FRA) d. David GUEZ (FRA) 6-3 6-2
Igor SIJSLING (NED) d. [Q] Maxime TEIXEIRA (FRA) 6-2 6-2
[PR] Marco CHIUDINELLI (SUI) d. [7] Norbert GOMBOS (SVK) 6-7(2) 6-4 6-2
[8] Illya MARCHENKO (UKR) d. [Q] Maxime TABATRUONG (FRA) 6-3 6-2
[WC] Alexandre SIDORENKO (FRA) d. Yannick MERTENS (BEL) 3-6 6-4 6-4
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) d. James WARD (GBR) 6-3 6-3
[4] Paul-Henri MATHIEU (FRA) d. [Q] Yann MARTI (SUI) 6-2 7-6(2)
[6] Lukas LACKO (SVK) d. Nils LANGER (GER) 6-2 6-1
[SE] Franko SKUGOR (CRO) d. Jan MERTL (CZE) 6-2 6-4
Vincent MILLOT (FRA) d. Tristan LAMASINE (FRA) 6-1 6-1
[2] Jerzy JANOWICZ (POL) d. Niels DESEIN (BEL) 6-4 6-3
[1] Sergiy STAKHOVSKY (UKR) d. [Q] Filip VEGER (CRO) 6-4 6-7(6) 6-3
Andrey GOLUBEV (KAZ) d. Marius COPIL (ROU) 7-6(8) 7-6(3)
Jan-Lennard STRUFF (GER) d. [WC] Gregoire BARRERE (FRA) 6-1 6-4
[5] Ivan DODIG (CRO) d. [WC] Jaume MUNAR (ESP) 4-6 7-5 6-1
[3] Marsel ILHAN (TUR) d. [WC] Enzo COUACAUD (FRA) 6-1 6-2
Kenny DE SCHEPPER (FRA) d. David GUEZ (FRA) 6-3 6-2
Igor SIJSLING (NED) d. [Q] Maxime TEIXEIRA (FRA) 6-2 6-2
[PR] Marco CHIUDINELLI (SUI) d. [7] Norbert GOMBOS (SVK) 6-7(2) 6-4 6-2
[8] Illya MARCHENKO (UKR) d. [Q] Maxime TABATRUONG (FRA) 6-3 6-2
[WC] Alexandre SIDORENKO (FRA) d. Yannick MERTENS (BEL) 3-6 6-4 6-4
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) d. James WARD (GBR) 6-3 6-3
[4] Paul-Henri MATHIEU (FRA) d. [Q] Yann MARTI (SUI) 6-2 7-6(2)
[6] Lukas LACKO (SVK) d. Nils LANGER (GER) 6-2 6-1
[SE] Franko SKUGOR (CRO) d. Jan MERTL (CZE) 6-2 6-4
Vincent MILLOT (FRA) d. Tristan LAMASINE (FRA) 6-1 6-1
[2] Jerzy JANOWICZ (POL) d. Niels DESEIN (BEL) 6-4 6-3
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Porto Alegre - wyniki 1 rundy :
[1] Diego SCHWARTZMAN (ARG) d. [WC] Orlando LUZ (BRA) 6-4 6-2
Christian LINDELL (SWE) d. [Q] Alexandre TSUCHIYA (BRA) 7-5 6-2
Renzo OLIVO (ARG) d. [Alt] Carlos Eduardo SEVERINO (BRA) 4-6 7-6(6) 6-3
[8] Maximo GONZALEZ (ARG) d. Jose PEREIRA (BRA) 6-3 6-7(3) 6-4
[4] Carlos BERLOCQ (ARG) d. Guido ANDREOZZI (ARG) 3-6 7-6(4) 0-0 ret'd
Frederico Ferreira SILVA (POR) d. [WC] Thomas RAMOS (BRA) 6-0 6-0
[Q] Pedro SAKAMOTO (BRA) d. Christian GARIN (CHI) 6-4 6-2
[7] Facundo BAGNIS (ARG) d. Gastao ELIAS (POR) 4-6 7-5 6-4
[5] Facundo ARGUELLO (ARG) d. [WC] Marcelo ZORMANN (BRA) 6-4 6-2
[WC] Thiago MONTEIRO (BRA) d. Axel MICHON (FRA) 6-1 6-4
Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. [Q] Oscar Jose GUTIERREZ (BRA) 6-0 6-1
[3] Kimmer COPPEJANS (BEL) d. Juan Carlos SAEZ (CHI) 6-2 6-0
[6] Andre GHEM (BRA) d. Caio ZAMPIERI (BRA) 6-1 6-4
Jose HERNANDEZ-FERNANDEZ (DOM) d. Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) 2-6 6-4 6-4
Hugo DELLIEN (BOL) d. Nicolas KICKER (ARG) 7-6(4) 6-2
[2] Guido PELLA (ARG) d. [Q] Agustin VELOTTI (ARG) 6-3 6-4
[1] Diego SCHWARTZMAN (ARG) d. [WC] Orlando LUZ (BRA) 6-4 6-2
Christian LINDELL (SWE) d. [Q] Alexandre TSUCHIYA (BRA) 7-5 6-2
Renzo OLIVO (ARG) d. [Alt] Carlos Eduardo SEVERINO (BRA) 4-6 7-6(6) 6-3
[8] Maximo GONZALEZ (ARG) d. Jose PEREIRA (BRA) 6-3 6-7(3) 6-4
[4] Carlos BERLOCQ (ARG) d. Guido ANDREOZZI (ARG) 3-6 7-6(4) 0-0 ret'd
Frederico Ferreira SILVA (POR) d. [WC] Thomas RAMOS (BRA) 6-0 6-0
[Q] Pedro SAKAMOTO (BRA) d. Christian GARIN (CHI) 6-4 6-2
[7] Facundo BAGNIS (ARG) d. Gastao ELIAS (POR) 4-6 7-5 6-4
[5] Facundo ARGUELLO (ARG) d. [WC] Marcelo ZORMANN (BRA) 6-4 6-2
[WC] Thiago MONTEIRO (BRA) d. Axel MICHON (FRA) 6-1 6-4
Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. [Q] Oscar Jose GUTIERREZ (BRA) 6-0 6-1
[3] Kimmer COPPEJANS (BEL) d. Juan Carlos SAEZ (CHI) 6-2 6-0
[6] Andre GHEM (BRA) d. Caio ZAMPIERI (BRA) 6-1 6-4
Jose HERNANDEZ-FERNANDEZ (DOM) d. Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) 2-6 6-4 6-4
Hugo DELLIEN (BOL) d. Nicolas KICKER (ARG) 7-6(4) 6-2
[2] Guido PELLA (ARG) d. [Q] Agustin VELOTTI (ARG) 6-3 6-4
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Pereira - wyniki 1 rundy :
[1] Paolo LORENZI (ITA) d. Roberto MARCORA (ITA) 6-2 6-4
Juan Ignacio LONDERO (ARG) d. [Q] Daniel MORA (COL) 6-3 6-2
Juan SEBASTIAN GOMEZ (COL) d. Christopher DIAZ-FIGUEROA (GUA) 6-3 6-7(4) 6-4
[5] Guilherme CLEZAR (BRA) d. [WC] Mateo Andres RUIZ NARANJO (COL) 6-1 6-1
[4] Alejandro FALLA (COL) d. Gonzalo LAMA (CHI) 7-6(4) 7-5
Marcelo AREVALO (ESA) d. [Q] Luis David MARTINEZ (VEN) 6-1 6-0
Federico CORIA (ARG) d. [Q] Felipe ESCOBAR (COL) 6-3 6-2
[8] Giovanni LAPENTTI (ECU) d. Yannik REUTER (BEL) 6-2 6-4
[6] Jordi SAMPER-MONTANA (ESP) d. [Q] Michel VERNIER (CHI) 7-6(5) 6-4
Gonzalo ESCOBAR (ECU) d. Andres MOLTENI (ARG) 2-6 7-5 6-3
Facundo MENA (ARG) d. [WC] Daniel Elahi GALAN (COL) 7-5 6-7(3) 6-2
[3] Alejandro GONZALEZ (COL) d. [WC] Alejandro GOMEZ (COL) 6-4 6-3
Emilio GOMEZ (ECU) d. [7,WC] Nicolas BARRIENTOS (COL) 6-3 4-6 6-4
Fernando ROMBOLI (BRA) d. Juan Ignacio GALARZA (ARG) 6-3 6-3
Ivan ENDARA (ECU) d. Gianluigi QUINZI (ITA) 6-2 2-6 6-2
[2] Joao SOUZA (BRA) d. Eduardo STRUVAY (COL) 7-5 6-2
[1] Paolo LORENZI (ITA) d. Roberto MARCORA (ITA) 6-2 6-4
Juan Ignacio LONDERO (ARG) d. [Q] Daniel MORA (COL) 6-3 6-2
Juan SEBASTIAN GOMEZ (COL) d. Christopher DIAZ-FIGUEROA (GUA) 6-3 6-7(4) 6-4
[5] Guilherme CLEZAR (BRA) d. [WC] Mateo Andres RUIZ NARANJO (COL) 6-1 6-1
[4] Alejandro FALLA (COL) d. Gonzalo LAMA (CHI) 7-6(4) 7-5
Marcelo AREVALO (ESA) d. [Q] Luis David MARTINEZ (VEN) 6-1 6-0
Federico CORIA (ARG) d. [Q] Felipe ESCOBAR (COL) 6-3 6-2
[8] Giovanni LAPENTTI (ECU) d. Yannik REUTER (BEL) 6-2 6-4
[6] Jordi SAMPER-MONTANA (ESP) d. [Q] Michel VERNIER (CHI) 7-6(5) 6-4
Gonzalo ESCOBAR (ECU) d. Andres MOLTENI (ARG) 2-6 7-5 6-3
Facundo MENA (ARG) d. [WC] Daniel Elahi GALAN (COL) 7-5 6-7(3) 6-2
[3] Alejandro GONZALEZ (COL) d. [WC] Alejandro GOMEZ (COL) 6-4 6-3
Emilio GOMEZ (ECU) d. [7,WC] Nicolas BARRIENTOS (COL) 6-3 4-6 6-4
Fernando ROMBOLI (BRA) d. Juan Ignacio GALARZA (ARG) 6-3 6-3
Ivan ENDARA (ECU) d. Gianluigi QUINZI (ITA) 6-2 2-6 6-2
[2] Joao SOUZA (BRA) d. Eduardo STRUVAY (COL) 7-5 6-2
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Tiburon - wyniki 1 rundy :
[1] Denis KUDLA (USA) d. Connor SMITH (USA) 4-6 7-6(2) 6-0
[Q] Henri LAAKSONEN (SUI) d. [WC] Andre GORANSSON (SWE) 6-2 6-4
[Alt] Dimitar KUTROVSKY (BUL) d. [PR] Peter POLANSKY (CAN) 6-4 6-3
[7] Blaz ROLA (SLO) d. Frances TIAFOE (USA) 6-7(0) 7-6(6) 6-3
[Q] Sekou BANGOURA (USA) d. [4] Dustin BROWN (GER) 6-2 7-5
[WC] Mackenzie MCDONALD (USA) d. Frederik NIELSEN (DEN) 6-4 6-4
[SE] Alex KUZNETSOV (USA) d. [Q] Nicolas MEISTER (USA) 7-6(4) 6-3
[6] Bjorn FRATANGELO (USA) d. [WC] Chase BUCHANAN (USA) 6-1 6-3
[5] Ryan HARRISON (USA) d. [WC] Deiton BAUGHMAN (USA) 6-3 6-3
Marek MICHALICKA (CZE) d. Dennis NOVIKOV (USA) 6-4 6-3
[Q] Dennis NEVOLO (USA) d. Adrien BOSSEL (SUI) 7-5 7-6(5)
[3] Tim SMYCZEK (USA) d. James MCGEE (IRL) 7-6(5) 6-4
[8] Jared DONALDSON (USA) d. Darian KING (BAR) 6-1 6-4
Mitchell KRUEGER (USA) d. Philip BESTER (CAN) 6-4 6-7(5) 6-1
Quentin HALYS (FRA) d. Tennys SANDGREN (USA) 6-3 6-1
Brydan KLEIN (GBR) d. [2] Kyle EDMUND (GBR) 6-4 6-1
[1] Denis KUDLA (USA) d. Connor SMITH (USA) 4-6 7-6(2) 6-0
[Q] Henri LAAKSONEN (SUI) d. [WC] Andre GORANSSON (SWE) 6-2 6-4
[Alt] Dimitar KUTROVSKY (BUL) d. [PR] Peter POLANSKY (CAN) 6-4 6-3
[7] Blaz ROLA (SLO) d. Frances TIAFOE (USA) 6-7(0) 7-6(6) 6-3
[Q] Sekou BANGOURA (USA) d. [4] Dustin BROWN (GER) 6-2 7-5
[WC] Mackenzie MCDONALD (USA) d. Frederik NIELSEN (DEN) 6-4 6-4
[SE] Alex KUZNETSOV (USA) d. [Q] Nicolas MEISTER (USA) 7-6(4) 6-3
[6] Bjorn FRATANGELO (USA) d. [WC] Chase BUCHANAN (USA) 6-1 6-3
[5] Ryan HARRISON (USA) d. [WC] Deiton BAUGHMAN (USA) 6-3 6-3
Marek MICHALICKA (CZE) d. Dennis NOVIKOV (USA) 6-4 6-3
[Q] Dennis NEVOLO (USA) d. Adrien BOSSEL (SUI) 7-5 7-6(5)
[3] Tim SMYCZEK (USA) d. James MCGEE (IRL) 7-6(5) 6-4
[8] Jared DONALDSON (USA) d. Darian KING (BAR) 6-1 6-4
Mitchell KRUEGER (USA) d. Philip BESTER (CAN) 6-4 6-7(5) 6-1
Quentin HALYS (FRA) d. Tennys SANDGREN (USA) 6-3 6-1
Brydan KLEIN (GBR) d. [2] Kyle EDMUND (GBR) 6-4 6-1
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Ale to jednak tylko chalek . Choć z 2giej strony może dla Jurka lepiej trochę powygrywać meczy może turniejów choćby tylko chalków . W Mons też ma startować . On do Azji wogóle się wybiera ?DUN I LOVE pisze:Nie taki najgorszy chalek był swego czasu. Mocno kojarzył mi się z Mahutem i Llodrą, a w tym roku żadnego z nich nie ma na starcie.bogdan1978 pisze:Jurek w poszukiwaniu zwycięstw(a) wybrał drugoligowe zawody we Francji .
3000 .
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Agri - wyniki 2 rundy :
[1] Ruben BEMELMANS (BEL) d. Ivan BJELICA (SRB) 6-2 6-1
[5] Konstantin KRAVCHUK (RUS) d. Aldin SETKIC (BIH) 7-6(0) 6-7(4) 6-2
[4] Mirza BASIC (BIH) d. [Q] Altug CELIKBILEK (TUR) 6-4 6-2
[6] Farrukh DUSTOV (UZB) d. Laurynas GRIGELIS (LTU) 6-2 7-6(5)
[8] Saketh MYNENI (IND) d. [Q] Fedor CHERVYAKOV (RUS) 6-2 6-1
[3] Evgeny DONSKOY (RUS) d. Alexandr IGOSHIN (RUS) 4-6 7-5 6-1
Denys MOLCHANOV (UKR) d. [7] Aslan KARATSEV (RUS) 6-3 7-6(5)
Dennis NOVAK (AUT) d. Michal KONECNY (CZE) 6-4 6-3
[1] Ruben BEMELMANS (BEL) d. Ivan BJELICA (SRB) 6-2 6-1
[5] Konstantin KRAVCHUK (RUS) d. Aldin SETKIC (BIH) 7-6(0) 6-7(4) 6-2
[4] Mirza BASIC (BIH) d. [Q] Altug CELIKBILEK (TUR) 6-4 6-2
[6] Farrukh DUSTOV (UZB) d. Laurynas GRIGELIS (LTU) 6-2 7-6(5)
[8] Saketh MYNENI (IND) d. [Q] Fedor CHERVYAKOV (RUS) 6-2 6-1
[3] Evgeny DONSKOY (RUS) d. Alexandr IGOSHIN (RUS) 4-6 7-5 6-1
Denys MOLCHANOV (UKR) d. [7] Aslan KARATSEV (RUS) 6-3 7-6(5)
Dennis NOVAK (AUT) d. Michal KONECNY (CZE) 6-4 6-3
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Rzym - wyniki 2 rundy :
[1] Federico DELBONIS (ARG) d. [WC] Giulio DI MEO (ITA) 6-2 6-0
[8] Albert MONTANES (ESP) d. [PR] Javier MARTI (ESP) 4-6 7-6(2) 6-3
[3] Dusan LAJOVIC (SRB) d. Matteo VIOLA (ITA) 6-2 6-0
Pere RIBA (ESP) d. Uladzimir IGNATIK (BLR) 2-6 6-1 6-3
[6] Inigo CERVANTES (ESP) d. Filippo VOLANDRI (ITA) 6-0 4-6 6-1
[4] Marco CECCHINATO (ITA) d. Gianluca NASO (ITA) 2-6 6-4 6-1
[5] Filip KRAJINOVIC (SRB) d. Marton FUCSOVICS (HUN) 2-6 7-5 6-1
Thiemo DE BAKKER (NED) d. [2] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) 6-3 5-7 6-3
[1] Federico DELBONIS (ARG) d. [WC] Giulio DI MEO (ITA) 6-2 6-0
[8] Albert MONTANES (ESP) d. [PR] Javier MARTI (ESP) 4-6 7-6(2) 6-3
[3] Dusan LAJOVIC (SRB) d. Matteo VIOLA (ITA) 6-2 6-0
Pere RIBA (ESP) d. Uladzimir IGNATIK (BLR) 2-6 6-1 6-3
[6] Inigo CERVANTES (ESP) d. Filippo VOLANDRI (ITA) 6-0 4-6 6-1
[4] Marco CECCHINATO (ITA) d. Gianluca NASO (ITA) 2-6 6-4 6-1
[5] Filip KRAJINOVIC (SRB) d. Marton FUCSOVICS (HUN) 2-6 7-5 6-1
Thiemo DE BAKKER (NED) d. [2] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) 6-3 5-7 6-3
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T39: Agri, Rzym, Orlean, Porto Alegre, Pereira, Tiburon
Orlean - wyniki 2 rundy :
[1] Sergiy STAKHOVSKY (UKR) d. Andrey GOLUBEV (KAZ) 6-1 6-3
Jan-Lennard STRUFF (GER) d. [5] Ivan DODIG (CRO) 3-6 7-6(5) 6-2
Kenny DE SCHEPPER (FRA) d. [3] Marsel ILHAN (TUR) 7-6(5) 6-4
[PR] Marco CHIUDINELLI (SUI) d. Igor SIJSLING (NED) 6-3 5-7 6-3
[8] Illya MARCHENKO (UKR) d. [WC] Alexandre SIDORENKO (FRA) 6-2 6-2
[4] Paul-Henri MATHIEU (FRA) d. Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) 6-3 1-6 6-4
[SE] Franko SKUGOR (CRO) d. [6] Lukas LACKO (SVK) 6-3 1-6 7-6(2)
[2] Jerzy JANOWICZ (POL) d. Vincent MILLOT (FRA) 4-6 6-3 6-2
[1] Sergiy STAKHOVSKY (UKR) d. Andrey GOLUBEV (KAZ) 6-1 6-3
Jan-Lennard STRUFF (GER) d. [5] Ivan DODIG (CRO) 3-6 7-6(5) 6-2
Kenny DE SCHEPPER (FRA) d. [3] Marsel ILHAN (TUR) 7-6(5) 6-4
[PR] Marco CHIUDINELLI (SUI) d. Igor SIJSLING (NED) 6-3 5-7 6-3
[8] Illya MARCHENKO (UKR) d. [WC] Alexandre SIDORENKO (FRA) 6-2 6-2
[4] Paul-Henri MATHIEU (FRA) d. Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) 6-3 1-6 6-4
[SE] Franko SKUGOR (CRO) d. [6] Lukas LACKO (SVK) 6-3 1-6 7-6(2)
[2] Jerzy JANOWICZ (POL) d. Vincent MILLOT (FRA) 4-6 6-3 6-2
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości