T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Tydzień 32
Data startu: 10 sierpnia
Praga (Czechy)
Typ: €42.5K+H
Zwycięzca z 2014: Diego Schwartzman (Argentyna)
Nawierzchnia: clay
Portoroż (Słowenia)
Typ: €42.5
Zwycięzca z 2014: Blaž Kavčič (Słowenia)
Nawierzchnia: hard
Aptos (USA)
Typ: $100K
Zwycięzca z 2014: Marcos Baghdatis (Cypr)
Nawierzchnia: hard
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Listy zgłoszeń :
Praga :
Portoroż :
Aptos :
Praga :
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Praga - Main Draw :
[1] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) vs Jordi SAMPER-MONTANA (ESP)
Filip KRAJINOVIC (SRB) vs Jan MERTL (CZE)
Andrey GOLUBEV (KAZ) vs Marton FUCSOVICS (HUN)
QUALIFIER vs [5] Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ)
[4] Steve DARCIS (BEL) vs Pedro CACHIN (ARG)
[WC] Robin STANEK (CZE) vs [WC] Jan SATRAL (CZE)
Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) vs [WC] Dominik SPROCH (SVK)
Adam PAVLASEK (CZE) vs [8] Jan-Lennard STRUFF (GER)
[7] Daniel MUNOZ-DE LA NAVA (ESP) vs Jose HERNANDEZ-FERNANDEZ (DOM)
Andrej MARTIN (SVK) vs QUALIFIER
Uladzimir IGNATIK (BLR) vs Roberto CARBALLES BAENA (ESP)
[WC] Adrian SIKORA (SVK) vs [3] Simone BOLELLI (ITA)
[6] Radu ALBOT (MDA) vs Adrian UNGUR (ROU)
Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) vs QUALIFIER
QUALIFIER vs Facundo ARGUELLO (ARG)
Tobias KAMKE (GER) vs [2] Andreas HAIDER-MAURER (AUT)
[1] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) vs Jordi SAMPER-MONTANA (ESP)
Filip KRAJINOVIC (SRB) vs Jan MERTL (CZE)
Andrey GOLUBEV (KAZ) vs Marton FUCSOVICS (HUN)
QUALIFIER vs [5] Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ)
[4] Steve DARCIS (BEL) vs Pedro CACHIN (ARG)
[WC] Robin STANEK (CZE) vs [WC] Jan SATRAL (CZE)
Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) vs [WC] Dominik SPROCH (SVK)
Adam PAVLASEK (CZE) vs [8] Jan-Lennard STRUFF (GER)
[7] Daniel MUNOZ-DE LA NAVA (ESP) vs Jose HERNANDEZ-FERNANDEZ (DOM)
Andrej MARTIN (SVK) vs QUALIFIER
Uladzimir IGNATIK (BLR) vs Roberto CARBALLES BAENA (ESP)
[WC] Adrian SIKORA (SVK) vs [3] Simone BOLELLI (ITA)
[6] Radu ALBOT (MDA) vs Adrian UNGUR (ROU)
Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) vs QUALIFIER
QUALIFIER vs Facundo ARGUELLO (ARG)
Tobias KAMKE (GER) vs [2] Andreas HAIDER-MAURER (AUT)
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Portoroż - Main Draw :
[1] Marcel GRANOLLERS (ESP) vs Evgeny DONSKOY (RUS)
Calvin HEMERY (FRA) vs Connor SMITH (USA)
Peter GOJOWCZYK (GER) vs Laslo DJERE (SRB)
Konstantin KRAVCHUK (RUS) vs [5] Norbert GOMBOS (SVK)
[3] Kimmer COPPEJANS (BEL) vs QUALIFIER
Hiroki MORIYA (JPN) vs [WC] Aljaz RADINSKI (SLO)
Niels DESEIN (BEL) vs Germain GIGOUNON (BEL)
Aslan KARATSEV (RUS) vs [6] Luca VANNI (ITA)
[8] Mirza BASIC (BIH) vs Matteo VIOLA (ITA)
Jozef KOVALIK (SVK) vs [WC] Cem ILKEL (TUR)
[WC] Grega ZEMLJA (SLO) vs Andrea ARNABOLDI (ITA)
[WC] Aljaz Jakob KAPLJA (SLO) vs [4] Lukas LACKO (SVK)
[7] Thiemo DE BAKKER (NED) vs QUALIFIER
Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) vs QUALIFIER
QUALIFIER vs [Alt] David GUEZ (FRA)
Aldin SETKIC (BIH) vs [2] Paolo LORENZI (ITA)
[1] Marcel GRANOLLERS (ESP) vs Evgeny DONSKOY (RUS)
Calvin HEMERY (FRA) vs Connor SMITH (USA)
Peter GOJOWCZYK (GER) vs Laslo DJERE (SRB)
Konstantin KRAVCHUK (RUS) vs [5] Norbert GOMBOS (SVK)
[3] Kimmer COPPEJANS (BEL) vs QUALIFIER
Hiroki MORIYA (JPN) vs [WC] Aljaz RADINSKI (SLO)
Niels DESEIN (BEL) vs Germain GIGOUNON (BEL)
Aslan KARATSEV (RUS) vs [6] Luca VANNI (ITA)
[8] Mirza BASIC (BIH) vs Matteo VIOLA (ITA)
Jozef KOVALIK (SVK) vs [WC] Cem ILKEL (TUR)
[WC] Grega ZEMLJA (SLO) vs Andrea ARNABOLDI (ITA)
[WC] Aljaz Jakob KAPLJA (SLO) vs [4] Lukas LACKO (SVK)
[7] Thiemo DE BAKKER (NED) vs QUALIFIER
Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) vs QUALIFIER
QUALIFIER vs [Alt] David GUEZ (FRA)
Aldin SETKIC (BIH) vs [2] Paolo LORENZI (ITA)
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Aptos - Main Draw :
[1] John MILLMAN (AUS) vs [Alt] Alexander SARKISSIAN (USA)
Brydan KLEIN (GBR) vs Guido ANDREOZZI (ARG)
Farrukh DUSTOV (UZB) vs Maxime AUTHOM (BEL)
QUALIFIER vs [5] Taro DANIEL (JPN)
[3] Kyle EDMUND (GBR) vs QUALIFIER
Jurgen ZOPP (EST) vs QUALIFIER
[WC] Jared DONALDSON (USA) vs Gastao ELIAS (POR)
[WC] Mitchell KRUEGER (USA) vs [8] Yoshihito NISHIOKA (JPN)
[6] Matthew EBDEN (AUS) vs Liam BROADY (GBR)
[WC] Tommy HAAS (GER) vs Andrey RUBLEV (RUS)
Yuki BHAMBRI (IND) vs Elias YMER (SWE)
Marius COPIL (ROU) vs [4] Bjorn FRATANGELO (USA)
[7] Austin KRAJICEK (USA) vs [Alt] Dennis NOVIKOV (USA)
QUALIFIER vs [WC] Taylor Harry FRITZ (USA)
Guilherme CLEZAR (BRA) vs Somdev DEVVARMAN (IND)
Karen KHACHANOV (RUS) vs [2] Malek JAZIRI (TUN)
[1] John MILLMAN (AUS) vs [Alt] Alexander SARKISSIAN (USA)
Brydan KLEIN (GBR) vs Guido ANDREOZZI (ARG)
Farrukh DUSTOV (UZB) vs Maxime AUTHOM (BEL)
QUALIFIER vs [5] Taro DANIEL (JPN)
[3] Kyle EDMUND (GBR) vs QUALIFIER
Jurgen ZOPP (EST) vs QUALIFIER
[WC] Jared DONALDSON (USA) vs Gastao ELIAS (POR)
[WC] Mitchell KRUEGER (USA) vs [8] Yoshihito NISHIOKA (JPN)
[6] Matthew EBDEN (AUS) vs Liam BROADY (GBR)
[WC] Tommy HAAS (GER) vs Andrey RUBLEV (RUS)
Yuki BHAMBRI (IND) vs Elias YMER (SWE)
Marius COPIL (ROU) vs [4] Bjorn FRATANGELO (USA)
[7] Austin KRAJICEK (USA) vs [Alt] Dennis NOVIKOV (USA)
QUALIFIER vs [WC] Taylor Harry FRITZ (USA)
Guilherme CLEZAR (BRA) vs Somdev DEVVARMAN (IND)
Karen KHACHANOV (RUS) vs [2] Malek JAZIRI (TUN)
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Oglądnąłbym mecz Haasa z Rubliowem.
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172254
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Miazga.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
To jest z 10 razy trudniejsze do zagrania niż hot-dog. Brawo, panie Nishioka.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Praga - wyniki 1 rundy :
[1] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) d. Jordi SAMPER-MONTANA (ESP) 6-1 6-3
Filip KRAJINOVIC (SRB) d. Jan MERTL (CZE) 6-3 6-3
Marton FUCSOVICS (HUN) d. Andrey GOLUBEV (KAZ) 6-3 6-3
[Q] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. [5] Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ) 6-3 7-6(0)
[4] Steve DARCIS (BEL) d. Pedro CACHIN (ARG) 7-6(2) 6-4
[WC] Jan SATRAL (CZE) d. [WC] Robin STANEK (CZE) 2-6 6-3 6-4
Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) d. [WC] Dominik SPROCH (SVK) 6-1 6-0
Adam PAVLASEK (CZE) d. [8] Jan-Lennard STRUFF (GER) 6-0 6-1
[7] Daniel MUNOZ-DE LA NAVA (ESP) d. Jose HERNANDEZ-FERNANDEZ (DOM) 6-3 6-2
[Q] Axel MICHON (FRA) d. Andrej MARTIN (SVK) 6-4 3-6 6-2
Roberto CARBALLES BAENA (ESP) d. Uladzimir IGNATIK (BLR) 6-4 6-7(9) 6-0
[3] Simone BOLELLI (ITA) d. [WC] Adrian SIKORA (SVK) 6-0 6-2
[6] Radu ALBOT (MDA) d. Adrian UNGUR (ROU) 5-7 6-2 7-6(5)
[Q] Pere RIBA (ESP) d. Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) 2-6 6-2 6-1
[Q] Nikola MEKTIC (CRO) d. Facundo ARGUELLO (ARG) 3-6 6-0 6-1
[2] Andreas HAIDER-MAURER (AUT) d. Tobias KAMKE (GER) 6-1 6-4
[1] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) d. Jordi SAMPER-MONTANA (ESP) 6-1 6-3
Filip KRAJINOVIC (SRB) d. Jan MERTL (CZE) 6-3 6-3
Marton FUCSOVICS (HUN) d. Andrey GOLUBEV (KAZ) 6-3 6-3
[Q] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. [5] Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ) 6-3 7-6(0)
[4] Steve DARCIS (BEL) d. Pedro CACHIN (ARG) 7-6(2) 6-4
[WC] Jan SATRAL (CZE) d. [WC] Robin STANEK (CZE) 2-6 6-3 6-4
Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) d. [WC] Dominik SPROCH (SVK) 6-1 6-0
Adam PAVLASEK (CZE) d. [8] Jan-Lennard STRUFF (GER) 6-0 6-1
[7] Daniel MUNOZ-DE LA NAVA (ESP) d. Jose HERNANDEZ-FERNANDEZ (DOM) 6-3 6-2
[Q] Axel MICHON (FRA) d. Andrej MARTIN (SVK) 6-4 3-6 6-2
Roberto CARBALLES BAENA (ESP) d. Uladzimir IGNATIK (BLR) 6-4 6-7(9) 6-0
[3] Simone BOLELLI (ITA) d. [WC] Adrian SIKORA (SVK) 6-0 6-2
[6] Radu ALBOT (MDA) d. Adrian UNGUR (ROU) 5-7 6-2 7-6(5)
[Q] Pere RIBA (ESP) d. Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) 2-6 6-2 6-1
[Q] Nikola MEKTIC (CRO) d. Facundo ARGUELLO (ARG) 3-6 6-0 6-1
[2] Andreas HAIDER-MAURER (AUT) d. Tobias KAMKE (GER) 6-1 6-4
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Portoroż - wyniki 1 rundy :
Evgeny DONSKOY (RUS) d. [1] Marcel GRANOLLERS (ESP) 7-6(4) 6-2
Calvin HEMERY (FRA) d. [Q] Edoardo EREMIN (ITA) 6-3 5-7 6-3 [Connor SMITH (USA) has withdrawn]
Peter GOJOWCZYK (GER) d. Laslo DJERE (SRB) 3-6 6-3 6-2
[5] Norbert GOMBOS (SVK) d. Konstantin KRAVCHUK (RUS) 6-1 4-6 7-6(4)
[LL] Jonathan EYSSERIC (FRA) d. [3] Kimmer COPPEJANS (BEL) 6-1 6-2
[WC] Aljaz RADINSKI (SLO) d. Hiroki MORIYA (JPN) 6-1 6-1
Germain GIGOUNON (BEL) d. Niels DESEIN (BEL) 6-1 1-0 ret'd
[6] Luca VANNI (ITA) d. Aslan KARATSEV (RUS) 6-3 6-2
[8] Mirza BASIC (BIH) d. Matteo VIOLA (ITA) 6-2 2-6 6-4
[WC] Cem ILKEL (TUR) d. Jozef KOVALIK (SVK) 6-3 6-2
[WC] Grega ZEMLJA (SLO) d. Andrea ARNABOLDI (ITA) 6-4 5-7 6-1
[4] Lukas LACKO (SVK) d. [WC] Aljaz Jakob KAPLJA (SLO) 6-2 6-1
[7] Thiemo DE BAKKER (NED) d. [Q] Joshua MILTON (GBR) 7-5 6-3
Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. [Q] Riccardo GHEDIN (ITA) 7-6(6) 6-3
[Alt] David GUEZ (FRA) d. [Q] Christian GARIN (CHI) 7-5 2-6 7-5
[2] Paolo LORENZI (ITA) d. Aldin SETKIC (BIH) 6-7(7) 6-1 6-3
Evgeny DONSKOY (RUS) d. [1] Marcel GRANOLLERS (ESP) 7-6(4) 6-2
Calvin HEMERY (FRA) d. [Q] Edoardo EREMIN (ITA) 6-3 5-7 6-3 [Connor SMITH (USA) has withdrawn]
Peter GOJOWCZYK (GER) d. Laslo DJERE (SRB) 3-6 6-3 6-2
[5] Norbert GOMBOS (SVK) d. Konstantin KRAVCHUK (RUS) 6-1 4-6 7-6(4)
[LL] Jonathan EYSSERIC (FRA) d. [3] Kimmer COPPEJANS (BEL) 6-1 6-2
[WC] Aljaz RADINSKI (SLO) d. Hiroki MORIYA (JPN) 6-1 6-1
Germain GIGOUNON (BEL) d. Niels DESEIN (BEL) 6-1 1-0 ret'd
[6] Luca VANNI (ITA) d. Aslan KARATSEV (RUS) 6-3 6-2
[8] Mirza BASIC (BIH) d. Matteo VIOLA (ITA) 6-2 2-6 6-4
[WC] Cem ILKEL (TUR) d. Jozef KOVALIK (SVK) 6-3 6-2
[WC] Grega ZEMLJA (SLO) d. Andrea ARNABOLDI (ITA) 6-4 5-7 6-1
[4] Lukas LACKO (SVK) d. [WC] Aljaz Jakob KAPLJA (SLO) 6-2 6-1
[7] Thiemo DE BAKKER (NED) d. [Q] Joshua MILTON (GBR) 7-5 6-3
Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. [Q] Riccardo GHEDIN (ITA) 7-6(6) 6-3
[Alt] David GUEZ (FRA) d. [Q] Christian GARIN (CHI) 7-5 2-6 7-5
[2] Paolo LORENZI (ITA) d. Aldin SETKIC (BIH) 6-7(7) 6-1 6-3
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Aptos - wyniki 1 rundy :
[1] John MILLMAN (AUS) d. [Alt] Alexander SARKISSIAN (USA) 6-2 6-0
Guido ANDREOZZI (ARG) d. Brydan KLEIN (GBR) 6-4 6-4
Farrukh DUSTOV (UZB) d. [Q] Tennys SANDGREN (USA) 1-6 6-2 6-1 [Maxime AUTHOM (BEL) has withdrawn]
[5] Taro DANIEL (JPN) d. [Q] Ze ZHANG (CHN) 7-6(6) 6-2
[3] Kyle EDMUND (GBR) d. [LL] Takuto NIKI (JPN) 6-1 6-2
[Q] Daniel NGUYEN (USA) d. Jurgen ZOPP (EST) 6-4 6-4
[WC] Jared DONALDSON (USA) d. Gastao ELIAS (POR) 7-6(2) 6-3
[8] Yoshihito NISHIOKA (JPN) d. [WC] Mitchell KRUEGER (USA) 6-3 1-6 6-3
[6] Matthew EBDEN (AUS) d. Liam BROADY (GBR) 7-6(4) 6-3
[WC] Tommy HAAS (GER) d. Andrey RUBLEV (RUS) 6-4 6-3
Elias YMER (SWE) d. Yuki BHAMBRI (IND) 6-2 6-2
[4] Bjorn FRATANGELO (USA) d. Marius COPIL (ROU) 3-6 7-5 6-2
[7] Austin KRAJICEK (USA) d. [Alt] Dennis NOVIKOV (USA) 6-7(4) 6-4 7-6(7)
[Q] Mischa ZVEREV (GER) d. [WC] Taylor Harry FRITZ (USA) 6-7(1) 7-5 6-3
Guilherme CLEZAR (BRA) d. Somdev DEVVARMAN (IND) 6-2 1-6 6-3
[2] Malek JAZIRI (TUN) d. Karen KHACHANOV (RUS) 6-3 6-1
[1] John MILLMAN (AUS) d. [Alt] Alexander SARKISSIAN (USA) 6-2 6-0
Guido ANDREOZZI (ARG) d. Brydan KLEIN (GBR) 6-4 6-4
Farrukh DUSTOV (UZB) d. [Q] Tennys SANDGREN (USA) 1-6 6-2 6-1 [Maxime AUTHOM (BEL) has withdrawn]
[5] Taro DANIEL (JPN) d. [Q] Ze ZHANG (CHN) 7-6(6) 6-2
[3] Kyle EDMUND (GBR) d. [LL] Takuto NIKI (JPN) 6-1 6-2
[Q] Daniel NGUYEN (USA) d. Jurgen ZOPP (EST) 6-4 6-4
[WC] Jared DONALDSON (USA) d. Gastao ELIAS (POR) 7-6(2) 6-3
[8] Yoshihito NISHIOKA (JPN) d. [WC] Mitchell KRUEGER (USA) 6-3 1-6 6-3
[6] Matthew EBDEN (AUS) d. Liam BROADY (GBR) 7-6(4) 6-3
[WC] Tommy HAAS (GER) d. Andrey RUBLEV (RUS) 6-4 6-3
Elias YMER (SWE) d. Yuki BHAMBRI (IND) 6-2 6-2
[4] Bjorn FRATANGELO (USA) d. Marius COPIL (ROU) 3-6 7-5 6-2
[7] Austin KRAJICEK (USA) d. [Alt] Dennis NOVIKOV (USA) 6-7(4) 6-4 7-6(7)
[Q] Mischa ZVEREV (GER) d. [WC] Taylor Harry FRITZ (USA) 6-7(1) 7-5 6-3
Guilherme CLEZAR (BRA) d. Somdev DEVVARMAN (IND) 6-2 1-6 6-3
[2] Malek JAZIRI (TUN) d. Karen KHACHANOV (RUS) 6-3 6-1
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Praga - wyniki 2 rundy :
Filip KRAJINOVIC (SRB) d. [1] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) 6-4 7-5
[Q] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. Marton FUCSOVICS (HUN) 3-0 ret'd
[4] Steve DARCIS (BEL) d. [WC] Jan SATRAL (CZE) 6-3 6-3
Adam PAVLASEK (CZE) d. Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) 7-6(7) 6-2
[Q] Axel MICHON (FRA) d. [7] Daniel MUNOZ-DE LA NAVA (ESP) 6-3 6-2
[3] Simone BOLELLI (ITA) d. Roberto CARBALLES BAENA (ESP) 6-3 7-6(1)
[6] Radu ALBOT (MDA) d. [Q] Pere RIBA (ESP) 6-4 6-4
[Q] Nikola MEKTIC (CRO) d. [2] Andreas HAIDER-MAURER (AUT) 6-4 7-6(6)
Filip KRAJINOVIC (SRB) d. [1] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) 6-4 7-5
[Q] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. Marton FUCSOVICS (HUN) 3-0 ret'd
[4] Steve DARCIS (BEL) d. [WC] Jan SATRAL (CZE) 6-3 6-3
Adam PAVLASEK (CZE) d. Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) 7-6(7) 6-2
[Q] Axel MICHON (FRA) d. [7] Daniel MUNOZ-DE LA NAVA (ESP) 6-3 6-2
[3] Simone BOLELLI (ITA) d. Roberto CARBALLES BAENA (ESP) 6-3 7-6(1)
[6] Radu ALBOT (MDA) d. [Q] Pere RIBA (ESP) 6-4 6-4
[Q] Nikola MEKTIC (CRO) d. [2] Andreas HAIDER-MAURER (AUT) 6-4 7-6(6)
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Portoroż - wyniki 2 rundy :
Evgeny DONSKOY (RUS) d. Calvin HEMERY (FRA) 6-4 3-6 6-3
[5] Norbert GOMBOS (SVK) d. Peter GOJOWCZYK (GER) 6-4 6-3
[WC] Aljaz RADINSKI (SLO) d. [LL] Jonathan EYSSERIC (FRA) 7-6(2) 6-3
[6] Luca VANNI (ITA) d. Germain GIGOUNON (BEL) 6-1 6-3
[8] Mirza BASIC (BIH) d. [WC] Cem ILKEL (TUR) 6-2 6-2
[WC] Grega ZEMLJA (SLO) d. [4] Lukas LACKO (SVK) 6-0 6-2
Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. [7] Thiemo DE BAKKER (NED) 6-7(3) 6-2 6-2
[2] Paolo LORENZI (ITA) d. [Alt] David GUEZ (FRA) 6-3 6-4
Evgeny DONSKOY (RUS) d. Calvin HEMERY (FRA) 6-4 3-6 6-3
[5] Norbert GOMBOS (SVK) d. Peter GOJOWCZYK (GER) 6-4 6-3
[WC] Aljaz RADINSKI (SLO) d. [LL] Jonathan EYSSERIC (FRA) 7-6(2) 6-3
[6] Luca VANNI (ITA) d. Germain GIGOUNON (BEL) 6-1 6-3
[8] Mirza BASIC (BIH) d. [WC] Cem ILKEL (TUR) 6-2 6-2
[WC] Grega ZEMLJA (SLO) d. [4] Lukas LACKO (SVK) 6-0 6-2
Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. [7] Thiemo DE BAKKER (NED) 6-7(3) 6-2 6-2
[2] Paolo LORENZI (ITA) d. [Alt] David GUEZ (FRA) 6-3 6-4
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Aptos - wyniki 2 rundy :
[1] John MILLMAN (AUS) d. Guido ANDREOZZI (ARG) 6-3 6-2
[5] Taro DANIEL (JPN) d. Farrukh DUSTOV (UZB) 6-7(5) 7-5 6-0
[3] Kyle EDMUND (GBR) d. [Q] Daniel NGUYEN (USA) 7-5 6-3
[8] Yoshihito NISHIOKA (JPN) d. [WC] Jared DONALDSON (USA) 4-6 6-3 6-3
[6] Matthew EBDEN (AUS) d. [WC] Tommy HAAS (GER) 2-6 7-6(5) 6-4
[4] Bjorn FRATANGELO (USA) d. Elias YMER (SWE) 6-3 6-4
[7] Austin KRAJICEK (USA) d. [Q] Mischa ZVEREV (GER) 6-3 6-4
[2] Malek JAZIRI (TUN) d. Guilherme CLEZAR (BRA) 6-3 3-6 6-3
[1] John MILLMAN (AUS) d. Guido ANDREOZZI (ARG) 6-3 6-2
[5] Taro DANIEL (JPN) d. Farrukh DUSTOV (UZB) 6-7(5) 7-5 6-0
[3] Kyle EDMUND (GBR) d. [Q] Daniel NGUYEN (USA) 7-5 6-3
[8] Yoshihito NISHIOKA (JPN) d. [WC] Jared DONALDSON (USA) 4-6 6-3 6-3
[6] Matthew EBDEN (AUS) d. [WC] Tommy HAAS (GER) 2-6 7-6(5) 6-4
[4] Bjorn FRATANGELO (USA) d. Elias YMER (SWE) 6-3 6-4
[7] Austin KRAJICEK (USA) d. [Q] Mischa ZVEREV (GER) 6-3 6-4
[2] Malek JAZIRI (TUN) d. Guilherme CLEZAR (BRA) 6-3 3-6 6-3
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Praga - wyniki ćwierćfinałów :
[Q] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. Filip KRAJINOVIC (SRB) 6-4 6-3
Adam PAVLASEK (CZE) d. [4] Steve DARCIS (BEL) 6-2 6-7(0) 6-4
[Q] Axel MICHON (FRA) d. [3] Simone BOLELLI (ITA) 6-2 4-6 7-6(4)
[6] Radu ALBOT (MDA) d. [Q] Nikola MEKTIC (CRO) 6-3 7-6(4)
[Q] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. Filip KRAJINOVIC (SRB) 6-4 6-3
Adam PAVLASEK (CZE) d. [4] Steve DARCIS (BEL) 6-2 6-7(0) 6-4
[Q] Axel MICHON (FRA) d. [3] Simone BOLELLI (ITA) 6-2 4-6 7-6(4)
[6] Radu ALBOT (MDA) d. [Q] Nikola MEKTIC (CRO) 6-3 7-6(4)
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Portoroż - wyniki ćwierćfinałów :
[5] Norbert GOMBOS (SVK) d. Evgeny DONSKOY (RUS) 2-6 6-2 6-3
[6] Luca VANNI (ITA) d. [WC] Aljaz RADINSKI (SLO) 6-2 6-0
[WC] Grega ZEMLJA (SLO) d. [8] Mirza BASIC (BIH) 6-7(5) 7-5 6-3
Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. [2] Paolo LORENZI (ITA) 6-4 1-6 6-1
[5] Norbert GOMBOS (SVK) d. Evgeny DONSKOY (RUS) 2-6 6-2 6-3
[6] Luca VANNI (ITA) d. [WC] Aljaz RADINSKI (SLO) 6-2 6-0
[WC] Grega ZEMLJA (SLO) d. [8] Mirza BASIC (BIH) 6-7(5) 7-5 6-3
Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. [2] Paolo LORENZI (ITA) 6-4 1-6 6-1
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Aptos - wyniki ćwierćfinałów :
[1] John MILLMAN (AUS) d. [5] Taro DANIEL (JPN) 6-1 6-3
[3] Kyle EDMUND (GBR) d. [8] Yoshihito NISHIOKA (JPN) 3-6 6-3 6-3
[4] Bjorn FRATANGELO (USA) d. [6] Matthew EBDEN (AUS) 6-4 6-2
[7] Austin KRAJICEK (USA) d. [2] Malek JAZIRI (TUN) 6-3 6-4
[1] John MILLMAN (AUS) d. [5] Taro DANIEL (JPN) 6-1 6-3
[3] Kyle EDMUND (GBR) d. [8] Yoshihito NISHIOKA (JPN) 3-6 6-3 6-3
[4] Bjorn FRATANGELO (USA) d. [6] Matthew EBDEN (AUS) 6-4 6-2
[7] Austin KRAJICEK (USA) d. [2] Malek JAZIRI (TUN) 6-3 6-4
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Praga - wyniki półfinałów :
[Q] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. Adam PAVLASEK (CZE) 7-6(4) 6-4
[6] Radu ALBOT (MDA) d. [Q] Axel MICHON (FRA) 7-5 7-5
[Q] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. Adam PAVLASEK (CZE) 7-6(4) 6-4
[6] Radu ALBOT (MDA) d. [Q] Axel MICHON (FRA) 7-5 7-5
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T32: Praga 2, Portoroż, Aptos 2015
Portoroż - wyniki półfinałów :
[6] Luca VANNI (ITA) d. [5] Norbert GOMBOS (SVK) 5-7 6-4 6-3
[WC] Grega ZEMLJA (SLO) d. Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-4 6-2
[6] Luca VANNI (ITA) d. [5] Norbert GOMBOS (SVK) 5-7 6-4 6-3
[WC] Grega ZEMLJA (SLO) d. Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-4 6-2
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: polo90 i 6 gości