mtenis.com.pl

mtenis.com.pl

miejsce sympatyków tenisa
Dzisiaj jest 23 paź 2018, 21:59

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 16 lis 2014, 17:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Posty: 3639
Obrazek

Tydzień 47
Start: 17 listopada

Toyota (Japonia)

Obrazek
Typ: $40,000 +H
Nawierzchnia: Indoor Synthetic (Carpet)
Zwycięzca z 2013 roku: Matthew Ebden (Australia)

Andria (Włochy)
Obrazek
Typ: €35,000 +H
Nawierzchnia: Hard
Zwycięzca z 2013 roku: Marton Fucsovics (Węgry)

Montevideo (Urugwaj)
Obrazek
Typ: $50,000
Nawierzchnia: Clay
Zwycięzca z 2013 roku: Thomaz Bellucci (Brazylia)

Lima (Peru)
Obrazek
Typ: $50,000 +H
Nawierzchnia: Clay
Zwycięzca z 2013 roku: Horacio Zeballos (Argentyna)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 lis 2014, 17:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Posty: 3639
Listy zgłoszeń :

Toyota :

Spoiler:


Andria :

Spoiler:


Montevideo :

Spoiler:


Lima :

Spoiler:


Ostatnio zmieniony 18 lis 2014, 20:09 przez bogdan1978, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 lis 2014, 21:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Posty: 3639
Toyota - Main Draw :

[1] Tatsuma ITO (JPN) vs Jason JUNG (USA)
Shuichi SEKIGUCHI (JPN) vs [WC] Hiroki KONDO (JPN)
[WC] Arata ONOZAWA (JPN) vs [WC] Yusuke WATANUKI (JPN)
[Q] Mao-Xin GONG (CHN) vs [7] Luke SAVILLE (AUS)

[3] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) vs Hyeon CHUNG (KOR)
John-Patrick SMITH (AUS) vs Ti CHEN (TPE)
Yasutaka UCHIYAMA (JPN) vs [PR] Greg JONES (AUS)
[Q] Mikhail ELGIN (RUS) vs [6] Hiroki MORIYA (JPN)

[8] Yoshihito NISHIOKA (JPN) vs Richard BECKER (GER)
Yuya KIBI (JPN) vs Danai UDOMCHOKE (THA)
Toshihide MATSUI (JPN) vs [Q] Ji Sung NAM (KOR)
[Q] Shintaro IMAI (JPN) vs [4] Yuichi SUGITA (JPN)

[5] James DUCKWORTH (AUS) vs John MILLMAN (AUS)
Liang-Chi HUANG (TPE) vs [WC] Sho KATAYAMA (JPN)
Jordan THOMPSON (AUS) vs Takuto NIKI (JPN)
Tsung-Hua YANG (TPE) vs [2] Go SOEDA (JPN)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 lis 2014, 21:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Posty: 3639
Andria - Main Draw :

[1] Igor SIJSLING (NED) vs Uladzimir IGNATIK (BLR)
[WC] Matteo BERRETTINI (ITA) vs Nikoloz BASILASHVILI (GEO)
[PR] Sergei BUBKA (UKR) vs [WC] Pietro LICCIARDI (ITA)
Andrea ARNABOLDI (ITA) vs [8] Jimmy WANG (TPE)

[4] Blaz KAVCIC (SLO) vs [Q] Mirza BASIC (BIH)
[Q] Nicolas REISSIG (AUT) vs Stefano TRAVAGLIA (ITA)
[WC] Matteo DONATI (ITA) vs Enrique LOPEZ-PEREZ (ESP)
[Alt] Konstantin KRAVCHUK (RUS) vs [5] Marsel ILHAN (TUR)

[6] Damir DZUMHUR (BIH) vs Jozef KOVALIK (SVK)
Jan MERTL (CZE) vs [Q] Alessandro BEGA (ITA)
Niels DESEIN (BEL) vs Aldin SETKIC (BIH)
Roberto MARCORA (ITA) vs [3] Ricardas BERANKIS (LTU)

[7] Dudi SELA (ISR) vs [LL] Nikola MEKTIC (CRO)
Michael BERRER (GER) vs [WC] Filippo BALDI (ITA)
[Q] Anton ZAITCEV (RUS) vs Tomislav BRKIC (BIH)
Matteo VIOLA (ITA) vs [9] Farrukh DUSTOV (UZB) [[2] Dustin BROWN (GER) has withdrawn]


Ostatnio zmieniony 18 lis 2014, 20:13 przez bogdan1978, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 lis 2014, 21:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Posty: 3639
Montevideo - Main Draw :

[1,WC] Pablo CUEVAS (URU) vs [Alt] Ryusei MAKIGUCHI (JPN)
[WC] Rodrigo SENATTORE (URU) vs [WC] Santiago MARESCA (URU)
[Alt] Juan PABLO FICOVICH (ARG) vs Andre MIELE (BRA)
Wilson LEITE (BRA) vs [5] Nicolas JARRY (CHI)

[4] Gonzalo LAMA (CHI) vs Gianluigi QUINZI (ITA)
Tomas LIPOVSEK PUCHES (ARG) vs [Alt] Marcos Vinicius DIAS (BRA)
Marco TRUNGELLITI (ARG) vs [Q] David VOLFSON (CAN)
[Alt] Joao Pedro SORGI (BRA) vs [8] Pedro CACHIN (ARG)

[7] Andres MOLTENI (ARG) vs Martin CUEVAS (URU)
[Q] Matias Rodolfo BUCHHASS (ARG) vs Federico CORIA (ARG)
Mathias BOURGUE (FRA) vs Nicolas KICKER (ARG)
[Q] Luciano DORIA (ARG) vs [3] Facundo ARGUELLO (ARG)

[6] Jordi SAMPER-MONTANA (ESP) vs [Alt] Juan Ignacio AMEAL (ARG)
Renzo OLIVO (ARG) vs [WC] Ariel BEHAR (URU)
[Q] Manuel BARROS (ARG) vs [Alt] Sebastian Exequiel PINI (ARG)
Hugo DELLIEN (BOL) vs [2] Pere RIBA (ESP)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 lis 2014, 21:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Posty: 3639
Lima - Main Draw :

[1] Paolo LORENZI (ITA) vs Jose HERNANDEZ (DOM)
[Q] Alan KOHEN (ARG) vs Daniel MUNOZ-DE LA NAVA (ESP)
Fabiano DE PAULA (BRA) vs [WC] Rodrigo SANCHEZ (PER)
Christian GARIN (CHI) vs [5] Guido ANDREOZZI (ARG)

[3] Jason KUBLER (AUS) vs Kamil MAJCHRZAK (POL)
Grzegorz PANFIL (POL) vs [WC] Juan Pablo VARILLAS PATINO-SAMUDIO (PER)
Dean O'BRIEN (RSA) vs [Q] Guillermo RIVERA-ARANGUIZ (CHI)
Mauricio ECHAZU (PER) vs [7] Juan Ignacio LONDERO (ARG)

[8] Guido PELLA (ARG) vs Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP)
[Q] Edmundo ULLOA (PER) vs Martin ALUND (ARG)
[Q] Michael LINZER (AUT) vs Nikola CACIC (SRB)
[WC] Jorge PANTA (PER) vs [4] Roberto CARBALLES BAENA (ESP)

[6] Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) vs Duilio BERETTA (PER)
[WC] Sergio GALDOS (PER) vs Toni ANDROIC (CRO)
Juan Carlos SAEZ (CHI) vs Marcelo AREVALO (ESA)
Patricio HERAS (ARG) vs [2] Facundo BAGNIS (ARG)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 lis 2014, 20:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Posty: 3639
Toyota - wyniki 1 rundy :

[1] Tatsuma ITO (JPN) d. Jason JUNG (USA) 6-4 7-6(3)
Shuichi SEKIGUCHI (JPN) d. [WC] Hiroki KONDO (JPN) 4-6 6-1 7-6(4)
[WC] Arata ONOZAWA (JPN) d. [WC] Yusuke WATANUKI (JPN) 6-4 6-3
[Q] Mao-Xin GONG (CHN) d. [7] Luke SAVILLE (AUS) 4-6 6-2 7-6(6)

[3] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. Hyeon CHUNG (KOR) 6-3 6-2
Ti CHEN (TPE) d. John-Patrick SMITH (AUS) 4-6 7-6(6) 7-6(2)
Yasutaka UCHIYAMA (JPN) d. [PR] Greg JONES (AUS) 7-6(6) 6-2
[Q] Mikhail ELGIN (RUS) d. [6] Hiroki MORIYA (JPN) 7-6(3) 4-6 6-2

[8] Yoshihito NISHIOKA (JPN) d. Richard BECKER (GER) 6-2 4-6 6-4
Yuya KIBI (JPN) d. Danai UDOMCHOKE (THA) 4-6 6-1 6-4
[Q] Ji Sung NAM (KOR) d. Toshihide MATSUI (JPN) 7-5 6-7(1) 6-1
[4] Yuichi SUGITA (JPN) d. [Q] Shintaro IMAI (JPN) 6-1 6-1

[5] James DUCKWORTH (AUS) d. [LL] Hiroyasu EHARA (JPN) 6-2 3-6 7-5 [John MILLMAN (AUS) has withdrawn]
[WC] Sho KATAYAMA (JPN) d. Liang-Chi HUANG (TPE) 6-3 6-4
Takuto NIKI (JPN) d. Jordan THOMPSON (AUS) 3-6 6-1 6-4
[2] Go SOEDA (JPN) d. Tsung-Hua YANG (TPE) 6-2 6-7(8) 6-2


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lis 2014, 16:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Posty: 3639
Andria - wyniki 1 rundy :

Uladzimir IGNATIK (BLR) d. [1] Igor SIJSLING (NED) 6-4 6-4
Nikoloz BASILASHVILI (GEO) d. [WC] Matteo BERRETTINI (ITA) 7-5 7-6(4)
[WC] Pietro LICCIARDI (ITA) d. [PR] Sergei BUBKA (UKR) 6-4 6-2
[8] Jimmy WANG (TPE) d. Andrea ARNABOLDI (ITA) 6-7(3) 7-6(5) 6-2

[Q] Mirza BASIC (BIH) d. [4] Blaz KAVCIC (SLO) 6-4 6-2
Stefano TRAVAGLIA (ITA) d. [Q] Nicolas REISSIG (AUT) 6-4 7-5
[WC] Matteo DONATI (ITA) d. Enrique LOPEZ-PEREZ (ESP) 7-5 6-1
[Alt] Konstantin KRAVCHUK (RUS) d. [5] Marsel ILHAN (TUR) 7-6(2) 6-3

Jozef KOVALIK (SVK) d. [6] Damir DZUMHUR (BIH) 6-7(8) 6-2 6-3
Jan MERTL (CZE) d. [Q] Alessandro BEGA (ITA) 6-4 4-6 6-4
Aldin SETKIC (BIH) d. Niels DESEIN (BEL) 7-6(2) 6-4
[3] Ricardas BERANKIS (LTU) d. Roberto MARCORA (ITA) 7-5 6-3

[LL] Nikola MEKTIC (CRO) d. [LL] Yannick MADEN (GER) 6-3 6-4 [[7] Dudi SELA (ISR) has withdrawn]
Michael BERRER (GER) d. [WC] Filippo BALDI (ITA) 3-6 6-1 6-1
[Q] Anton ZAITCEV (RUS) d. Tomislav BRKIC (BIH) 6-4 7-5
[LL] Andriej KAPAS (POL) d. Matteo VIOLA (ITA) 6-2 3-6 6-2[[9] Farrukh DUSTOV (UZB) has withdrawn]


Ostatnio zmieniony 20 lis 2014, 2:16 przez bogdan1978, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lis 2014, 23:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Posty: 3639
Grzesiu Panfil zawsze taki nerwowy ? Właśnie przegrywa z Kub'em ale wiązanki słowne ma 1wszorzędne :D .

_________________
.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 lis 2014, 0:28 
Online
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Posty: 63167
Lokalizacja: Warszawa
Nie mógł tego przegrać Koobs. Wszedł do Top-150 wraz z wygraniem ostatniej piłki i jeżeli dobrze zagra w tym turnieju, to może mocnym akcentem zakończyć ten przełomowy dla siebie rok. :)

_________________
MTT - tytuły (17)
2017 (1) Cincinnati M1000
2016 (1) Sankt Petersburg
2015 (1) Rotterdam
2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj
2012 (1) Toronto M1000
2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose
2010 (2) Wiedeń, Rotterdam
2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne
2008 (2) US Open, Estoril


MTT - finały (21)
2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia
2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000
2016 (2) Newport, Rotterdam
2015 (1) Halle
2014 (1) Tokio
2013 (2) Basel, Kuala Lumpur
2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000
2010 (2) Basel, Marsylia
2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000
2008 (1) WTF


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 lis 2014, 2:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Posty: 3639
Lima - wyniki 1 rundy :

Jose HERNANDEZ (DOM) d. [1] Paolo LORENZI (ITA) 6-3 1-6 6-0
Daniel MUNOZ-DE LA NAVA (ESP) d. [Q] Alan KOHEN (ARG) 6-3 6-4
Fabiano DE PAULA (BRA) d. [WC] Rodrigo SANCHEZ (PER) 6-4 6-4
Christian GARIN (CHI) d. [5] Guido ANDREOZZI (ARG) 6-7(4) 6-4 6-0

[3] Jason KUBLER (AUS) d. Kamil MAJCHRZAK (POL) 7-6(3) 1-6 6-4
Grzegorz PANFIL (POL) d. [WC] Juan Pablo VARILLAS PATINO-SAMUDIO (PER) 6-2 6-2
[Q] Guillermo RIVERA-ARANGUIZ (CHI) d. Dean O'BRIEN (RSA) 6-2 6-3
[7] Juan Ignacio LONDERO (ARG) d. Mauricio ECHAZU (PER) 4-6 6-2 6-2

[8] Guido PELLA (ARG) d. Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) 7-6(12) 6-7(4) 6-4
Martin ALUND (ARG) d. [Q] Edmundo ULLOA (PER) 6-0 6-0
[Q] Michael LINZER (AUT) d. Nikola CACIC (SRB) 6-0 6-1
[4] Roberto CARBALLES BAENA (ESP) d. [WC] Jorge PANTA (PER) 6-0 6-2

[6] Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) d. Duilio BERETTA (PER) 6-3 6-4
Toni ANDROIC (CRO) d. [WC] Sergio GALDOS (PER) 6-3 6-3
Juan Carlos SAEZ (CHI) d. Marcelo AREVALO (ESA) 6-3 6-2
Patricio HERAS (ARG) d. [2] Facundo BAGNIS (ARG) 2-6 6-4 7-5


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 lis 2014, 2:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Posty: 3639
Montevideo - wyniki 1 rundy :

[1,WC] Pablo CUEVAS (URU) d. [Alt] Ryusei MAKIGUCHI (JPN) 6-4 6-1
[WC] Rodrigo SENATTORE (URU) d. [WC] Santiago MARESCA (URU) 6-1 7-6(3)
[Alt] Juan PABLO FICOVICH (ARG) d. Andre MIELE (BRA) 6-4 6-0
[5] Nicolas JARRY (CHI) d. Wilson LEITE (BRA) 6-4 6-2

Gianluigi QUINZI (ITA) d. [4] Gonzalo LAMA (CHI) 6-7(8) 6-4 6-1
Tomas LIPOVSEK PUCHES (ARG) d. [Alt] Marcos Vinicius DIAS (BRA) 6-2 6-1
Marco TRUNGELLITI (ARG) d. [Q] David VOLFSON (CAN) 4-6 6-2 6-1
[8] Pedro CACHIN (ARG) d. [Alt] Joao Pedro SORGI (BRA) 5-7 6-3 6-2

[7] Andres MOLTENI (ARG) d. Martin CUEVAS (URU) 7-5 7-6(6)
Federico CORIA (ARG) d. [Q] Matias Rodolfo BUCHHASS (ARG) 6-1 4-6 6-1
Mathias BOURGUE (FRA) d. Nicolas KICKER (ARG) 6-3 3-6 6-4
[3] Facundo ARGUELLO (ARG) d. [Q] Luciano DORIA (ARG) 6-1 6-3

[6] Jordi SAMPER-MONTANA (ESP) d. [Alt] Juan Ignacio AMEAL (ARG) 3-6 6-3 6-1
Renzo OLIVO (ARG) d. [WC] Ariel BEHAR (URU) 6-2 6-4
[Alt] Sebastian Exequiel PINI (ARG) d. [Q] Manuel BARROS (ARG) 6-1 2-0 ret'd
Hugo DELLIEN (BOL) d. [2] Pere RIBA (ESP) 6-2 3-0 ret'd


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 lis 2014, 10:41 
Online
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Posty: 63167
Lokalizacja: Warszawa
Garin i Quinzi wreszcie zaczynają coś grać?

_________________
MTT - tytuły (17)
2017 (1) Cincinnati M1000
2016 (1) Sankt Petersburg
2015 (1) Rotterdam
2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj
2012 (1) Toronto M1000
2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose
2010 (2) Wiedeń, Rotterdam
2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne
2008 (2) US Open, Estoril


MTT - finały (21)
2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia
2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000
2016 (2) Newport, Rotterdam
2015 (1) Halle
2014 (1) Tokio
2013 (2) Basel, Kuala Lumpur
2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000
2010 (2) Basel, Marsylia
2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000
2008 (1) WTF


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 lis 2014, 19:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Posty: 3639
Toyota - wyniki 2 rundy :

[1] Tatsuma ITO (JPN) d. Shuichi SEKIGUCHI (JPN) 6-1 6-3
[WC] Arata ONOZAWA (JPN) d. [Q] Mao-Xin GONG (CHN) 6-4 6-4
Ti CHEN (TPE) d. [3] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-4 2-6 6-0
Yasutaka UCHIYAMA (JPN) d. [Q] Mikhail ELGIN (RUS) 7-5 6-2

[8] Yoshihito NISHIOKA (JPN) d. Yuya KIBI (JPN) 7-6(3) 2-6 6-3
[4] Yuichi SUGITA (JPN) d. [Q] Ji Sung NAM (KOR) 6-2 2-6 7-5
[5] James DUCKWORTH (AUS) d. [WC] Sho KATAYAMA (JPN) 6-3 6-2
[2] Go SOEDA (JPN) d. Takuto NIKI (JPN) 6-3 6-1


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 lis 2014, 19:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Posty: 3639
Andria - wyniki 2 rundy :

Nikoloz BASILASHVILI (GEO) d. Uladzimir IGNATIK (BLR) 4-6 7-6(7) 6-4
[WC] Pietro LICCIARDI (ITA) d. [8] Jimmy WANG (TPE) wo
[Q] Mirza BASIC (BIH) d. Stefano TRAVAGLIA (ITA) 6-1 3-6 7-5
[Alt] Konstantin KRAVCHUK (RUS) d. [WC] Matteo DONATI (ITA) 6-4 6-7(3) 7-5

Jan MERTL (CZE) d. Jozef KOVALIK (SVK) 6-4 6-7(5) 6-3
[3] Ricardas BERANKIS (LTU) d. Aldin SETKIC (BIH) 5-7 6-3 7-6(5)
Michael BERRER (GER) d. [LL] Nikola MEKTIC (CRO) 7-6(9) 6-3
[LL] Andriej KAPAS (POL) d. [Q] Anton ZAITCEV (RUS) 4-6 6-4 6-3


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 lis 2014, 23:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Posty: 3639
Montevideo - wyniki 2 rundy :

[1,WC] Pablo CUEVAS (URU) d. [WC] Rodrigo SENATTORE (URU) 6-1 6-3
[5] Nicolas JARRY (CHI) d. [Alt] Juan PABLO FICOVICH (ARG) 6-4 6-2
Gianluigi QUINZI (ITA) d. Tomas LIPOVSEK PUCHES (ARG) 7-6(2) 6-2
[8] Pedro CACHIN (ARG) d. Marco TRUNGELLITI (ARG) 2-6 7-6(5) 6-4

[7] Andres MOLTENI (ARG) d. Federico CORIA (ARG) 6-3 7-5
[3] Facundo ARGUELLO (ARG) d. Mathias BOURGUE (FRA) 6-3 6-4
[6] Jordi SAMPER-MONTANA (ESP) d. Renzo OLIVO (ARG) 6-4 4-6 6-3
Hugo DELLIEN (BOL) d. [Alt] Sebastian Exequiel PINI (ARG) 6-3 6-2


Ostatnio zmieniony 21 lis 2014, 1:59 przez bogdan1978, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 lis 2014, 23:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lip 2012, 19:54
Posty: 7381
Nieźle Dawidzie przyjinxowałeś z tym Garinem.

_________________
GOLDEN ERA OF TENNIS


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 lis 2014, 2:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Posty: 3639
Montevideo - wyniki 2 rundy :

Jose HERNANDEZ (DOM) d. Daniel MUNOZ-DE LA NAVA (ESP) 6-1 5-2 ret'd
Fabiano DE PAULA (BRA) d. Christian GARIN (CHI) 6-3 6-3
[3] Jason KUBLER (AUS) d. Grzegorz PANFIL (POL) 6-4 6-4
[7] Juan Ignacio LONDERO (ARG) d. [Q] Guillermo RIVERA-ARANGUIZ (CHI) 6-3 6-1

[8] Guido PELLA (ARG) d. Martin ALUND (ARG) 6-3 6-1
[4] Roberto CARBALLES BAENA (ESP) d. [Q] Michael LINZER (AUT) 6-3 6-2
[6] Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) d. Toni ANDROIC (CRO) 6-2 6-3
Juan Carlos SAEZ (CHI) d. Patricio HERAS (ARG) 6-3 6-4


Ostatnio zmieniony 21 lis 2014, 23:23 przez bogdan1978, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 lis 2014, 7:53 
Online
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Posty: 63167
Lokalizacja: Warszawa
Rroggerr pisze:
Nieźle Dawidzie przyjinxowałeś z tym Garinem.


Szkoda gadać.

Sezon i tak zakończy w trzeciej setce.

_________________
MTT - tytuły (17)
2017 (1) Cincinnati M1000
2016 (1) Sankt Petersburg
2015 (1) Rotterdam
2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj
2012 (1) Toronto M1000
2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose
2010 (2) Wiedeń, Rotterdam
2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne
2008 (2) US Open, Estoril


MTT - finały (21)
2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia
2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000
2016 (2) Newport, Rotterdam
2015 (1) Halle
2014 (1) Tokio
2013 (2) Basel, Kuala Lumpur
2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000
2010 (2) Basel, Marsylia
2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000
2008 (1) WTF


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 lis 2014, 23:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Posty: 3639
Toyota - wyniki ćwierćfinałów :

[1] Tatsuma ITO (JPN) d. [WC] Arata ONOZAWA (JPN) 7-5 6-7(3) 6-4
Ti CHEN (TPE) d. Yasutaka UCHIYAMA (JPN) 4-6 6-3 6-3
[4] Yuichi SUGITA (JPN) d. [8] Yoshihito NISHIOKA (JPN) 6-4 6-1
[2] Go SOEDA (JPN) d. [5] James DUCKWORTH (AUS) 6-4 7-6(4)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
POWERED_BY