T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Genua - wyniki 1 rundy :
[1] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) d. [Q] Adelchi VIRGILI (ITA) 7-5 5-7 6-3
Aldin SETKIC (BIH) d. [WC] Francesco PICCO (ITA) 6-3 7-6(3)
Jan HAJEK (CZE) d. [WC] Gianluca MAGER (ITA) 7-5 6-4
[7] Aljaz BEDENE (SLO) d. Andrea ARNABOLDI (ITA) 3-6 6-3 7-6(3)
Marton FUCSOVICS (HUN) d. [4] Albert MONTANES (ESP) 6-2 6-4
Guido ANDREOZZI (ARG) d. [WC] Alessandro GIANNESSI (ITA) 7-5 6-2
[Alt] Uladzimir IGNATIK (BLR) d. Filippo VOLANDRI (ITA) 6-3 6-4
Jason KUBLER (AUS) d. [8] Gastao ELIAS (POR) 6-4 6-4
[5] Andreas BECK (GER) d. Federico GAIO (ITA) 6-2 6-4
Christian LINDELL (SWE) d. Potito STARACE (ITA) 6-4 6-1
Marco CECCHINATO (ITA) d. Nikoloz BASILASHVILI (GEO) 6-4 6-2
[3] Benoit PAIRE (FRA) d. Pedro SOUSA (POR) 6-0 6-2
[6] Damir DZUMHUR (BIH) d. [Q] Jozef KOVALIK (SVK) 6-4 6-4
[Alt] Mate DELIC (CRO) d. [Q] Viktor GALOVIC (CRO) 4-6 6-3 6-1
[WC] Matteo TREVISAN (ITA) d. [Q] Gianluca NASO (ITA) 6-7(4) 6-4 6-4
Viktor TROICKI (SRB) d. [2] Dustin BROWN (GER) 6-1 7-6(4)
[1] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) d. [Q] Adelchi VIRGILI (ITA) 7-5 5-7 6-3
Aldin SETKIC (BIH) d. [WC] Francesco PICCO (ITA) 6-3 7-6(3)
Jan HAJEK (CZE) d. [WC] Gianluca MAGER (ITA) 7-5 6-4
[7] Aljaz BEDENE (SLO) d. Andrea ARNABOLDI (ITA) 3-6 6-3 7-6(3)
Marton FUCSOVICS (HUN) d. [4] Albert MONTANES (ESP) 6-2 6-4
Guido ANDREOZZI (ARG) d. [WC] Alessandro GIANNESSI (ITA) 7-5 6-2
[Alt] Uladzimir IGNATIK (BLR) d. Filippo VOLANDRI (ITA) 6-3 6-4
Jason KUBLER (AUS) d. [8] Gastao ELIAS (POR) 6-4 6-4
[5] Andreas BECK (GER) d. Federico GAIO (ITA) 6-2 6-4
Christian LINDELL (SWE) d. Potito STARACE (ITA) 6-4 6-1
Marco CECCHINATO (ITA) d. Nikoloz BASILASHVILI (GEO) 6-4 6-2
[3] Benoit PAIRE (FRA) d. Pedro SOUSA (POR) 6-0 6-2
[6] Damir DZUMHUR (BIH) d. [Q] Jozef KOVALIK (SVK) 6-4 6-4
[Alt] Mate DELIC (CRO) d. [Q] Viktor GALOVIC (CRO) 4-6 6-3 6-1
[WC] Matteo TREVISAN (ITA) d. [Q] Gianluca NASO (ITA) 6-7(4) 6-4 6-4
Viktor TROICKI (SRB) d. [2] Dustin BROWN (GER) 6-1 7-6(4)
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2014, 15:32 przez bogdan1978, łącznie zmieniany 1 raz.
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
St. Remy - wyniki 1 rundy :
Alexander ZVEREV (GER) d. [1] Paul-Henri MATHIEU (FRA) 6-4 6-2
David GUEZ (FRA) d. [Q] Sergey BETOV (BLR 5-0 ret'd
Yann MARTI (SUI) d. [Q] Bar Tzuf BOTZER (ISR) 6-3 6-2 [Marco CHIUDINELLI (SUI) has withdrawn]
[7] Pierre-Hugues HERBERT (FRA) d. [Q] Filip VEGER (CRO) 7-6(2) 7-6(4)
[3,WC] Nicolas MAHUT (FRA) d. [Alt] Richard BECKER (GER) 6-4 6-4
[WC] Martin VAISSE (FRA) d. Martin FISCHER (AUT) 6-1 7-6(4)
Fabrice MARTIN (FRA) d. [Alt] Florent SERRA (FRA) 6-3 6-2
[6] Norbert GOMBOS (SVK) d. Josselin OUANNA (FRA) 7-6(4) 5-7 6-4
Vincent MILLOT (FRA) d. [8] Hiroki MORIYA (JPN) 3-6 6-1 6-3
Ruben BEMELMANS (BEL) d. Konstantin KRAVCHUK (RUS) 7-5 2-6 7-6(4)
Denys MOLCHANOV (UKR) d. Ivo KLEC (SVK) 6-4 1-6 6-3
[4] Kenny DE SCHEPPER (FRA) d. Gregoire BURQUIER (FRA) 6-7(3) 6-3 6-3
Egor GERASIMOV (BLR) d. [5] Evgeny DONSKOY (RUS) 2-6 6-3 6-4
[WC] Maxime CHAZAL (FRA) d. [WC] Vitalii SHCHERBA (UKR) 6-2 6-0
Marc GICQUEL (FRA) d. [LL] Michael LAMMER (SUI) 6-4 6-2
[2] Sergiy STAKHOVSKY (UKR) d. [Q] Erik CREPALDI (ITA) 3-6 6-2 6-1
Alexander ZVEREV (GER) d. [1] Paul-Henri MATHIEU (FRA) 6-4 6-2
David GUEZ (FRA) d. [Q] Sergey BETOV (BLR 5-0 ret'd
Yann MARTI (SUI) d. [Q] Bar Tzuf BOTZER (ISR) 6-3 6-2 [Marco CHIUDINELLI (SUI) has withdrawn]
[7] Pierre-Hugues HERBERT (FRA) d. [Q] Filip VEGER (CRO) 7-6(2) 7-6(4)
[3,WC] Nicolas MAHUT (FRA) d. [Alt] Richard BECKER (GER) 6-4 6-4
[WC] Martin VAISSE (FRA) d. Martin FISCHER (AUT) 6-1 7-6(4)
Fabrice MARTIN (FRA) d. [Alt] Florent SERRA (FRA) 6-3 6-2
[6] Norbert GOMBOS (SVK) d. Josselin OUANNA (FRA) 7-6(4) 5-7 6-4
Vincent MILLOT (FRA) d. [8] Hiroki MORIYA (JPN) 3-6 6-1 6-3
Ruben BEMELMANS (BEL) d. Konstantin KRAVCHUK (RUS) 7-5 2-6 7-6(4)
Denys MOLCHANOV (UKR) d. Ivo KLEC (SVK) 6-4 1-6 6-3
[4] Kenny DE SCHEPPER (FRA) d. Gregoire BURQUIER (FRA) 6-7(3) 6-3 6-3
Egor GERASIMOV (BLR) d. [5] Evgeny DONSKOY (RUS) 2-6 6-3 6-4
[WC] Maxime CHAZAL (FRA) d. [WC] Vitalii SHCHERBA (UKR) 6-2 6-0
Marc GICQUEL (FRA) d. [LL] Michael LAMMER (SUI) 6-4 6-2
[2] Sergiy STAKHOVSKY (UKR) d. [Q] Erik CREPALDI (ITA) 3-6 6-2 6-1
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Alphen - wyniki 1 rundy :
[1,WC] Robin HAASE (NED) d. Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) 6-3 6-1
Jesse HUTA GALUNG (NED) d. Steven DIEZ (CAN) 6-0 6-3
Antal VAN DER DUIM (NED) d. [Q] Matthias WUNNER (GER) 5-7 6-3 6-4
[6] Axel MICHON (FRA) d. Yannick MERTENS (BEL) 6-3 6-1
[3] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) d. Matteo DONATI (ITA) 6-2 6-7(4) 6-4
Toni ANDROIC (CRO) d. Gerard GRANOLLERS (ESP) 7-5 6-7(8) 6-2
[Q] Moritz BAUMANN (GER) d. Peter TOREBKO (GER) 6-4 6-3
Tristan LAMASINE (FRA) d. [8] Roberto CARBALLES BAENA (ESP) 6-7(2) 6-1 6-1
[5] Victor HANESCU (ROU) d. Arthur DE GREEF (BEL) 6-3 6-4
[Q] Matwe MIDDELKOOP (NED) d. Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) 6-2 6-3
Lorenzo GIUSTINO (ITA) d. Takanyi GARANGANGA (ZIM) 6-4 7-6(4)
[Alt] Kimmer COPPEJANS (BEL) d. [4,WC] Thiemo DE BAKKER (NED) 6-3 6-7(4) 6-4
[Alt] Daniel MUNOZ DE LA NAVA (ESP) d. [7] Matteo VIOLA (ITA) 6-1 7-5
Boy WESTERHOF (NED) d. Inigo CERVANTES (ESP) 7-5 6-2
[WC] Jelle SELS (NED) d. Nikola METKIC (CRO) 6-4 3-6 6-1
[2,WC] Igor SIJSLING (NED) d. [Q] Wesley KOOLHOF (NED) 6-4 0-6 6-0
[1,WC] Robin HAASE (NED) d. Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) 6-3 6-1
Jesse HUTA GALUNG (NED) d. Steven DIEZ (CAN) 6-0 6-3
Antal VAN DER DUIM (NED) d. [Q] Matthias WUNNER (GER) 5-7 6-3 6-4
[6] Axel MICHON (FRA) d. Yannick MERTENS (BEL) 6-3 6-1
[3] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) d. Matteo DONATI (ITA) 6-2 6-7(4) 6-4
Toni ANDROIC (CRO) d. Gerard GRANOLLERS (ESP) 7-5 6-7(8) 6-2
[Q] Moritz BAUMANN (GER) d. Peter TOREBKO (GER) 6-4 6-3
Tristan LAMASINE (FRA) d. [8] Roberto CARBALLES BAENA (ESP) 6-7(2) 6-1 6-1
[5] Victor HANESCU (ROU) d. Arthur DE GREEF (BEL) 6-3 6-4
[Q] Matwe MIDDELKOOP (NED) d. Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) 6-2 6-3
Lorenzo GIUSTINO (ITA) d. Takanyi GARANGANGA (ZIM) 6-4 7-6(4)
[Alt] Kimmer COPPEJANS (BEL) d. [4,WC] Thiemo DE BAKKER (NED) 6-3 6-7(4) 6-4
[Alt] Daniel MUNOZ DE LA NAVA (ESP) d. [7] Matteo VIOLA (ITA) 6-1 7-5
Boy WESTERHOF (NED) d. Inigo CERVANTES (ESP) 7-5 6-2
[WC] Jelle SELS (NED) d. Nikola METKIC (CRO) 6-4 3-6 6-1
[2,WC] Igor SIJSLING (NED) d. [Q] Wesley KOOLHOF (NED) 6-4 0-6 6-0
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Medelin - wyniki 1 rundy :
[1] Alejandro GONZALEZ (COL) d. [Q] Bruno SANT'ANNA (BRA) 6-3 7-6(4)
[Q] Fabiano DE PAULA (BRA) d. Theodoros ANGELINOS (GRE) 6-4 6-4
Giovanni LAPENTTI (ECU) d. Nicolas BARRIENTOS (COL) 5-7 6-3 6-2
[8] Austin KRAJICEK (USA) d. [WC] David KONSTANTINOV (USA) 6-2 6-1
[Q] Marcelo AREVALO (ESA) d. [4] Guido PELLA (ARG) 6-4 5-7 6-4
[WC] Carlos SALAMANCA (COL) d. [WC] Juan-Carlos SPIR (COL) 6-4 7-6(4)
Andre GHEM (BRA) d. Fernando ROMBOLI (BRA) 6-2 7-6(3)
[5] Wayne ODESNIK (USA) d. Nicolas JARRY (CHI) 7-6(1) 6-3
[6] Guilherme CLEZAR (BRA) d. Renzo OLIVO (ARG) 6-4 6-2
Tomas LIPOVSEK-PUCHES (ARG) d. Martin CUEVAS (URU) 6-4 6-4
Jose HERNANDEZ (DOM) d. Thales TURINI (BRA) 7-6(4) 7-5
[3] Joao SOUZA (BRA) d. Andres MOLTENI (ARG) 6-4 6-0
[7] Gonzalo LAMA (CHI) d. Kevin KING (USA) 6-3 6-4
Gianni MINA (FRA) d. [Q] Dennis NOVIKOV (USA) 6-1 6-3
Marco TRUNGELLITI (ARG) d. Hugo DELLIEN (BOL) 6-4 6-0
[2] Facundo BAGNIS (ARG) d. [WC] Michael QUINTERO (COL) 6-2 6-3
[1] Alejandro GONZALEZ (COL) d. [Q] Bruno SANT'ANNA (BRA) 6-3 7-6(4)
[Q] Fabiano DE PAULA (BRA) d. Theodoros ANGELINOS (GRE) 6-4 6-4
Giovanni LAPENTTI (ECU) d. Nicolas BARRIENTOS (COL) 5-7 6-3 6-2
[8] Austin KRAJICEK (USA) d. [WC] David KONSTANTINOV (USA) 6-2 6-1
[Q] Marcelo AREVALO (ESA) d. [4] Guido PELLA (ARG) 6-4 5-7 6-4
[WC] Carlos SALAMANCA (COL) d. [WC] Juan-Carlos SPIR (COL) 6-4 7-6(4)
Andre GHEM (BRA) d. Fernando ROMBOLI (BRA) 6-2 7-6(3)
[5] Wayne ODESNIK (USA) d. Nicolas JARRY (CHI) 7-6(1) 6-3
[6] Guilherme CLEZAR (BRA) d. Renzo OLIVO (ARG) 6-4 6-2
Tomas LIPOVSEK-PUCHES (ARG) d. Martin CUEVAS (URU) 6-4 6-4
Jose HERNANDEZ (DOM) d. Thales TURINI (BRA) 7-6(4) 7-5
[3] Joao SOUZA (BRA) d. Andres MOLTENI (ARG) 6-4 6-0
[7] Gonzalo LAMA (CHI) d. Kevin KING (USA) 6-3 6-4
Gianni MINA (FRA) d. [Q] Dennis NOVIKOV (USA) 6-1 6-3
Marco TRUNGELLITI (ARG) d. Hugo DELLIEN (BOL) 6-4 6-0
[2] Facundo BAGNIS (ARG) d. [WC] Michael QUINTERO (COL) 6-2 6-3
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Szanghaj - wyniki 2 rundy :
[1] Go SOEDA (JPN) d. Yasutaka UCHIYAMA (JPN) 6-3 6-3
[8] Thomas FABBIANO (ITA) d. Jordan THOMPSON (AUS) 6-4 6-4
Yoshihito NISHIOKA (JPN) d. [4] James DUCKWORTH (AUS) 6-4 7-6(2)
Danai UDOMCHOKE (THA) d. [PR] John MILLMAN (AUS) 3-6 7-6(4) 6-3
[5] Luca VANNI (ITA) d. [Q] Sanam SINGH (IND) 6-4 3-6 6-3
[3] Yuki BHAMBRI (IND) d. Tsung-Hua YANG (TPE) 6-3 6-7(4) 6-3
[7] Di WU (CHN) d. [WC] Yan BAI (CHN) 6-2 6-7(3) 3-0 ret'd
[2] Somdev DEVVARMAN (IND) d. Takuto NIKI (JPN) 6-7(4) 6-2 6-3
[1] Go SOEDA (JPN) d. Yasutaka UCHIYAMA (JPN) 6-3 6-3
[8] Thomas FABBIANO (ITA) d. Jordan THOMPSON (AUS) 6-4 6-4
Yoshihito NISHIOKA (JPN) d. [4] James DUCKWORTH (AUS) 6-4 7-6(2)
Danai UDOMCHOKE (THA) d. [PR] John MILLMAN (AUS) 3-6 7-6(4) 6-3
[5] Luca VANNI (ITA) d. [Q] Sanam SINGH (IND) 6-4 3-6 6-3
[3] Yuki BHAMBRI (IND) d. Tsung-Hua YANG (TPE) 6-3 6-7(4) 6-3
[7] Di WU (CHN) d. [WC] Yan BAI (CHN) 6-2 6-7(3) 3-0 ret'd
[2] Somdev DEVVARMAN (IND) d. Takuto NIKI (JPN) 6-7(4) 6-2 6-3
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171494
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Super rzeczy się dzieją. Kubler w 1/4, Zverev też, Nishioka lepszy od Duckwortha. Mahut też cały czas w grze.
Brawo.
Brawo.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Rok temu Mahut dwukrotnie zbił Gombosa. Ale porównywać tego co wtedy grał z obecną padliną nie ma sensu, poza tym Słowak w ciągu tych prawie 12 miesięcy na pewno też poczynił jakieś postępy w swojej grze. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Nico nie dał rady, a szkoda, bo mecz z Herbertem czy Zverevem może być całkiem fajny.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Nishioka o jedną wygraną od pewnego miejsca w Top 200 w przyszłym tygodniu.
Jak Herbert tak będzie serwować jak w tych rozegranych trzech setach, to Zverev łatwo powinien wygrać.
Jak Herbert tak będzie serwować jak w tych rozegranych trzech setach, to Zverev łatwo powinien wygrać.
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Jakby co, Troicki 9-0 w tb odkąd wrócił.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Pokpił Zverev pierwszego seta, przegrywając cztery ostatnie gemy z rzędu, w drugim się wydawało, że weźmie to w trzech, a w trzecim PHH zagrał jak na siebie sensacyjnie zza linii, po Zverevie wyszło 17 lat, więc skończyło się 57 64 26. Szkoda, bo z takim serwisem Herbert i tak przegra następny mecz, a Alex tak słabo raczej by nie zagrał. Mecz na typowe 64 64 generalnie.
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Braszów - wyniki 2 rundy :
[1] Andreas HAIDER-MAURER (AUT) d. Yannik REUTER (BEL) 7-6(3) 6-7(7) 6-1
[WC] Petru-Alexandru LUNCANU (ROU) d. [6] Chase BUCHANAN (USA) 6-4 1-6 6-3
[4] Adrian UNGUR (ROU) d. Rui MACHADO (POR) 7-6(3) 6-1
[8] Jaroslav POSPISIL (CZE) d. [LL] Claudio FORTUNA (ITA) 6-3 6-1
Aslan KARATSEV (RUS) d. [7] Marius COPIL (ROU) 6-3 6-3
Adrian SIKORA (SVK) d. Mathias BOURGUE (FRA) 6-3 6-4
[Q] Guillaume RUFIN (FRA) d. [5] Gerard MELZER (AUT) 7-6(5) 6-0
Laurynas GRIGELIS (LTU) d. Roberto MARCORA (ITA) 6-2 6-4
[1] Andreas HAIDER-MAURER (AUT) d. Yannik REUTER (BEL) 7-6(3) 6-7(7) 6-1
[WC] Petru-Alexandru LUNCANU (ROU) d. [6] Chase BUCHANAN (USA) 6-4 1-6 6-3
[4] Adrian UNGUR (ROU) d. Rui MACHADO (POR) 7-6(3) 6-1
[8] Jaroslav POSPISIL (CZE) d. [LL] Claudio FORTUNA (ITA) 6-3 6-1
Aslan KARATSEV (RUS) d. [7] Marius COPIL (ROU) 6-3 6-3
Adrian SIKORA (SVK) d. Mathias BOURGUE (FRA) 6-3 6-4
[Q] Guillaume RUFIN (FRA) d. [5] Gerard MELZER (AUT) 7-6(5) 6-0
Laurynas GRIGELIS (LTU) d. Roberto MARCORA (ITA) 6-2 6-4
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Genua - wyniki 2 rundy :
[1] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) d. Aldin SETKIC (BIH) 6-1 6-3
[7] Aljaz BEDENE (SLO) d. Jan HAJEK (CZE) 6-4 6-4
Marton FUCSOVICS (HUN) d. Guido ANDREOZZI (ARG) 3-6 6-3 6-4
Jason KUBLER (AUS) d. [Alt] Uladzimir IGNATIK (BLR) 2-6 6-2 6-3
[5] Andreas BECK (GER) d. Christian LINDELL (SWE) 6-4 6-3
Marco CECCHINATO (ITA) d. [3] Benoit PAIRE (FRA) 6-2 7-6(3)
[Alt] Mate DELIC (CRO) d. [6] Damir DZUMHUR (BIH) 6-4 2-6 6-4
Viktor TROICKI (SRB) d. [WC] Matteo TREVISAN (ITA) 4-6 6-3 7-6(4)
[1] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) d. Aldin SETKIC (BIH) 6-1 6-3
[7] Aljaz BEDENE (SLO) d. Jan HAJEK (CZE) 6-4 6-4
Marton FUCSOVICS (HUN) d. Guido ANDREOZZI (ARG) 3-6 6-3 6-4
Jason KUBLER (AUS) d. [Alt] Uladzimir IGNATIK (BLR) 2-6 6-2 6-3
[5] Andreas BECK (GER) d. Christian LINDELL (SWE) 6-4 6-3
Marco CECCHINATO (ITA) d. [3] Benoit PAIRE (FRA) 6-2 7-6(3)
[Alt] Mate DELIC (CRO) d. [6] Damir DZUMHUR (BIH) 6-4 2-6 6-4
Viktor TROICKI (SRB) d. [WC] Matteo TREVISAN (ITA) 4-6 6-3 7-6(4)
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
St. Remy - wyniki 2 rundy :
Alexander ZVEREV (GER) d. David GUEZ (FRA) 6-4 6-3
[7] Pierre-Hugues HERBERT (FRA) d. Yann MARTI (SUI) 6-1 3-0 ret'd
[3,WC] Nicolas MAHUT (FRA) d. [WC] Martin VAISSE (FRA) 6-2 7-5
[6] Norbert GOMBOS (SVK) d. Fabrice MARTIN (FRA) 6-1 6-4
Vincent MILLOT (FRA) d. Ruben BEMELMANS (BEL) 6-2 6-3
Denys MOLCHANOV (UKR) d. [4] Kenny DE SCHEPPER (FRA) 6-4 6-4
[WC] Maxime CHAZAL (FRA) d. Egor GERASIMOV (BLR) 7-6(3) 4-6 6-0
[2] Sergiy STAKHOVSKY (UKR) d. Marc GICQUEL (FRA) 7-6(2) 6-4
Alexander ZVEREV (GER) d. David GUEZ (FRA) 6-4 6-3
[7] Pierre-Hugues HERBERT (FRA) d. Yann MARTI (SUI) 6-1 3-0 ret'd
[3,WC] Nicolas MAHUT (FRA) d. [WC] Martin VAISSE (FRA) 6-2 7-5
[6] Norbert GOMBOS (SVK) d. Fabrice MARTIN (FRA) 6-1 6-4
Vincent MILLOT (FRA) d. Ruben BEMELMANS (BEL) 6-2 6-3
Denys MOLCHANOV (UKR) d. [4] Kenny DE SCHEPPER (FRA) 6-4 6-4
[WC] Maxime CHAZAL (FRA) d. Egor GERASIMOV (BLR) 7-6(3) 4-6 6-0
[2] Sergiy STAKHOVSKY (UKR) d. Marc GICQUEL (FRA) 7-6(2) 6-4
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Alphen - wyniki 2 rundy :
Jesse HUTA GALUNG (NED) d. [1,WC] Robin HAASE (NED) 6-4 1-6 6-4
Antal VAN DER DUIM (NED) d. [6] Axel MICHON (FRA) 6-1 6-4
[3] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) d. Toni ANDROIC (CRO) 6-2 6-4
Tristan LAMASINE (FRA) d. [Q] Moritz BAUMANN (GER) 6-3 6-3
[5] Victor HANESCU (ROU) d. [Q] Matwe MIDDELKOOP (NED) 6-3 7-6(7)
[Alt] Kimmer COPPEJANS (BEL) d. Lorenzo GIUSTINO (ITA) 6-1 6-2
[Alt] Daniel MUNOZ DE LA NAVA (ESP) d. Boy WESTERHOF (NED) 7-6(6) 6-4
[2,WC] Igor SIJSLING (NED) d. [WC] Jelle SELS (NED) 6-0 7-5
Jesse HUTA GALUNG (NED) d. [1,WC] Robin HAASE (NED) 6-4 1-6 6-4
Antal VAN DER DUIM (NED) d. [6] Axel MICHON (FRA) 6-1 6-4
[3] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) d. Toni ANDROIC (CRO) 6-2 6-4
Tristan LAMASINE (FRA) d. [Q] Moritz BAUMANN (GER) 6-3 6-3
[5] Victor HANESCU (ROU) d. [Q] Matwe MIDDELKOOP (NED) 6-3 7-6(7)
[Alt] Kimmer COPPEJANS (BEL) d. Lorenzo GIUSTINO (ITA) 6-1 6-2
[Alt] Daniel MUNOZ DE LA NAVA (ESP) d. Boy WESTERHOF (NED) 7-6(6) 6-4
[2,WC] Igor SIJSLING (NED) d. [WC] Jelle SELS (NED) 6-0 7-5
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Medelin - wyniki 2 rundy :
[1] Alejandro GONZALEZ (COL) d. [Q] Fabiano DE PAULA (BRA) 6-4 6-2
[8] Austin KRAJICEK (USA) d. Giovanni LAPENTTI (ECU) 6-3 3-6 6-3
[WC] Carlos SALAMANCA (COL) d. [Q] Marcelo AREVALO (ESA) 6-3 4-6 6-3
Andre GHEM (BRA) d. [5] Wayne ODESNIK (USA) 6-2 3-6 6-3
[6] Guilherme CLEZAR (BRA) d. Tomas LIPOVSEK-PUCHES (ARG) 6-2 7-5
[3] Joao SOUZA (BRA) d. Jose HERNANDEZ (DOM) 6-7(3) 6-1 7-6(12)
[7] Gonzalo LAMA (CHI) d. Gianni MINA (FRA) 4-6 6-3 7-6(5)
[2] Facundo BAGNIS (ARG) d. Marco TRUNGELLITI (ARG) 6-4 5-7 7-6(3)
[1] Alejandro GONZALEZ (COL) d. [Q] Fabiano DE PAULA (BRA) 6-4 6-2
[8] Austin KRAJICEK (USA) d. Giovanni LAPENTTI (ECU) 6-3 3-6 6-3
[WC] Carlos SALAMANCA (COL) d. [Q] Marcelo AREVALO (ESA) 6-3 4-6 6-3
Andre GHEM (BRA) d. [5] Wayne ODESNIK (USA) 6-2 3-6 6-3
[6] Guilherme CLEZAR (BRA) d. Tomas LIPOVSEK-PUCHES (ARG) 6-2 7-5
[3] Joao SOUZA (BRA) d. Jose HERNANDEZ (DOM) 6-7(3) 6-1 7-6(12)
[7] Gonzalo LAMA (CHI) d. Gianni MINA (FRA) 4-6 6-3 7-6(5)
[2] Facundo BAGNIS (ARG) d. Marco TRUNGELLITI (ARG) 6-4 5-7 7-6(3)
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Szanghaj - wyniki ćwierćfinałów :
[8] Thomas FABBIANO (ITA) d. [1] Go SOEDA (JPN) 6-4 7-6(0)
Yoshihito NISHIOKA (JPN) d. Danai UDOMCHOKE (THA) 4-6 6-2 6-3
[5] Luca VANNI (ITA) d. [3] Yuki BHAMBRI (IND) 7-5 6-7(3) 6-2
[2] Somdev DEVVARMAN (IND) d. [7] Di WU (CHN) 6-2 6-4
[8] Thomas FABBIANO (ITA) d. [1] Go SOEDA (JPN) 6-4 7-6(0)
Yoshihito NISHIOKA (JPN) d. Danai UDOMCHOKE (THA) 4-6 6-2 6-3
[5] Luca VANNI (ITA) d. [3] Yuki BHAMBRI (IND) 7-5 6-7(3) 6-2
[2] Somdev DEVVARMAN (IND) d. [7] Di WU (CHN) 6-2 6-4
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Braszów - wyniki ćwierćfinałów :
[1] Andreas HAIDER-MAURER (AUT) d. [WC] Petru-Alexandru LUNCANU (ROU) 6-4 6-0
[8] Jaroslav POSPISIL (CZE) d. [4] Adrian UNGUR (ROU) 6-2 7-5
Aslan KARATSEV (RUS) d. Adrian SIKORA (SVK) 6-3 7-6(5)
[Q] Guillaume RUFIN (FRA) d. Laurynas GRIGELIS (LTU) 7-5 6-7(5) 6-2
[1] Andreas HAIDER-MAURER (AUT) d. [WC] Petru-Alexandru LUNCANU (ROU) 6-4 6-0
[8] Jaroslav POSPISIL (CZE) d. [4] Adrian UNGUR (ROU) 6-2 7-5
Aslan KARATSEV (RUS) d. Adrian SIKORA (SVK) 6-3 7-6(5)
[Q] Guillaume RUFIN (FRA) d. Laurynas GRIGELIS (LTU) 7-5 6-7(5) 6-2
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Genua - wyniki ćwierćfinałów :
[1] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) d. [7] Aljaz BEDENE (SLO) 6-3 6-2
Marton FUCSOVICS (HUN) d. Jason KUBLER (AUS) 7-6(7) 1-6 7-6(3)
[5] Andreas BECK (GER) d. Marco CECCHINATO (ITA) 7-5 6-3
[Alt] Mate DELIC (CRO) d. Viktor TROICKI (SRB) 7-6(6) 1-6 7-6(8)
[1] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) d. [7] Aljaz BEDENE (SLO) 6-3 6-2
Marton FUCSOVICS (HUN) d. Jason KUBLER (AUS) 7-6(7) 1-6 7-6(3)
[5] Andreas BECK (GER) d. Marco CECCHINATO (ITA) 7-5 6-3
[Alt] Mate DELIC (CRO) d. Viktor TROICKI (SRB) 7-6(6) 1-6 7-6(8)
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
St. Remy - wyniki ćwierćfinałów :
[7] Pierre-Hugues HERBERT (FRA) d. Alexander ZVEREV (GER) 7-5 4-6 6-2
[3,WC] Nicolas MAHUT (FRA) d. [6] Norbert GOMBOS (SVK) 6-4 1-6 6-1
Vincent MILLOT (FRA) d. Denys MOLCHANOV (UKR) 6-1 7-6(4)
[2] Sergiy STAKHOVSKY (UKR) d. [WC] Maxime CHAZAL (FRA) 6-2 7-6(0)
[7] Pierre-Hugues HERBERT (FRA) d. Alexander ZVEREV (GER) 7-5 4-6 6-2
[3,WC] Nicolas MAHUT (FRA) d. [6] Norbert GOMBOS (SVK) 6-4 1-6 6-1
Vincent MILLOT (FRA) d. Denys MOLCHANOV (UKR) 6-1 7-6(4)
[2] Sergiy STAKHOVSKY (UKR) d. [WC] Maxime CHAZAL (FRA) 6-2 7-6(0)
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T36: Alphen, Braszów, Medelin, Szanghaj, St. Remy, Genua
Alphen - wyniki ćwierćfinałów :
Jesse HUTA GALUNG (NED) d. Antal VAN DER DUIM (NED) 6-3 6-2
Tristan LAMASINE (FRA) d. [3] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) 6-4 7-6(5)
[5] Victor HANESCU (ROU) d. [Alt] Kimmer COPPEJANS (BEL) 6-1 2-6 6-3
[Alt] Daniel MUNOZ DE LA NAVA (ESP) d. [2,WC] Igor SIJSLING (NED) 6-3 6-2
Jesse HUTA GALUNG (NED) d. Antal VAN DER DUIM (NED) 6-3 6-2
Tristan LAMASINE (FRA) d. [3] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) 6-4 7-6(5)
[5] Victor HANESCU (ROU) d. [Alt] Kimmer COPPEJANS (BEL) 6-1 2-6 6-3
[Alt] Daniel MUNOZ DE LA NAVA (ESP) d. [2,WC] Igor SIJSLING (NED) 6-3 6-2
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości