T35: Bangkok, Como 2013
T35: Bangkok, Como 2013
Tydzień 35:
Data startu: 26 sierpnia
- Bangkok (Tajlandia)
Typ: $50,000
Zwycięzca 2012: Dudi Sela (Izrael)
Nawierzchnia: Hard
- Como (Włochy)
Typ: €30,000+H
Zwycięzca 2012: Andreas Haider-Maurer (Austria)
Nawierzchnia: Clay
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Re: T35: Bangkok, Como
Bangkok - lista zgłoszeń:
Ebden, Matthew AUS 112
Kavcic, Blaz SLO 124
Reynolds, Bobby USA 131
Soeda, Go JPN 137
Wang, Jimmy TPE 139
Gojowczyk, Peter GER 151
Duckworth, James AUS 153
Sugita, Yuichi JPN 157
Ito, Tatsuma JPN 170
Moriya, Hiroki JPN 179
Jaziri, Malek TUN 188
Reid, Matt AUS 201
Barton, Matthew AUS 214
Fucsovics, Marton HUN 235
Wu, Di CHN 236
Mitchell, Benjamin AUS 257
Chen, Ti TPE 260
Amritraj, Prakash IND 267
Yang, Tsung-Hua TPE 275
Statham, Jose (Rubin) NZL 284
Kondo, Hiroki JPN 290
Bolt, Alex AUS 301
Huang, Liang-Chi TPE 304
Sekiguchi, Shuichi JPN 307
Ebden, Matthew AUS 112
Kavcic, Blaz SLO 124
Reynolds, Bobby USA 131
Soeda, Go JPN 137
Wang, Jimmy TPE 139
Gojowczyk, Peter GER 151
Duckworth, James AUS 153
Sugita, Yuichi JPN 157
Ito, Tatsuma JPN 170
Moriya, Hiroki JPN 179
Jaziri, Malek TUN 188
Reid, Matt AUS 201
Barton, Matthew AUS 214
Fucsovics, Marton HUN 235
Wu, Di CHN 236
Mitchell, Benjamin AUS 257
Chen, Ti TPE 260
Amritraj, Prakash IND 267
Yang, Tsung-Hua TPE 275
Statham, Jose (Rubin) NZL 284
Kondo, Hiroki JPN 290
Bolt, Alex AUS 301
Huang, Liang-Chi TPE 304
Sekiguchi, Shuichi JPN 307
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Re: T35: Bangkok, Como
Como - lista zgłoszeń:
Haider-Maurer, Andreas AUT 87
Carreno Busta, Pablo ESP 91
Gabashvili, Teymuraz RUS 120
Ramirez Hidalgo, Ruben ESP 122
Hajek, Jan CZE 125
Lajovic, Dusan SRB 129
Martin, Andrej SVK 130
Robert, Stephane FRA 146
Darcis, Steve BEL 154
Greul, Simon GER 164
Riba, Pere ESP 168
Brown, Dustin GER 176
Stebe, Cedrik-Marcel GER 181
Veic, Antonio CRO 184
Knittel, Bastian GER 186
Phau, Bjorn GER 187
Pashanski, Boris SRB 193
Olivo, Renzo ARG 199
Weintraub, Amir ISR 206
Teixeira, Maxime FRA 207
Vagnozzi, Simone ITA 209
Korolev, Evgeny KAZ 212
Granollers, Gerard ESP 217
Desein, Niels BEL 219
Haider-Maurer, Andreas AUT 87
Carreno Busta, Pablo ESP 91
Gabashvili, Teymuraz RUS 120
Ramirez Hidalgo, Ruben ESP 122
Hajek, Jan CZE 125
Lajovic, Dusan SRB 129
Martin, Andrej SVK 130
Robert, Stephane FRA 146
Darcis, Steve BEL 154
Greul, Simon GER 164
Riba, Pere ESP 168
Brown, Dustin GER 176
Stebe, Cedrik-Marcel GER 181
Veic, Antonio CRO 184
Knittel, Bastian GER 186
Phau, Bjorn GER 187
Pashanski, Boris SRB 193
Olivo, Renzo ARG 199
Weintraub, Amir ISR 206
Teixeira, Maxime FRA 207
Vagnozzi, Simone ITA 209
Korolev, Evgeny KAZ 212
Granollers, Gerard ESP 217
Desein, Niels BEL 219
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Re: T35: Bangkok, Como
Como - drabinka:
[1] Pablo Carreno Busta (ESP) vs Thomas Schoorel (NED)
Cedrik-Marcel Stebe (GER) vs Maxime Teixeira (FRA)
Niels Desein (BEL) vs [WC] Gianluca Naso (ITA)
Simone Vagnozzi (ITA) vs [5] Steve Darcis (BEL)
[3] Teymuraz Gabashvili (RUS) vs [WC] Andrea Arnaboldi (ITA)
Potito Starace (ITA) vs Jorge Aguilar (CHI)
Marco Trungelliti (ARG) vs [ALT] Enrique Lopez-Perez (ESP)
[WC] Marco Crugnola (ITA) vs [8] Bastian Knittel (GER)
[7] Simon Greul (GER) vs Renzo Olivo (ARG)
Norbert Gombos (SVK) vs Qualifier
Boris Pashanski (SRB) vs Qualifier
Qualifier vs [4] Dusan Lajovic (SRB)
[6] Pere Riba (ESP) vs Roberto Carballes Baena (ESP)
Taro Daniel (Alt) (JPN) vs Qualifier
Dustin Brown (GER) vs [WC] Alessandro Giannessi (ITA)
Dominic Thiem (AUT) vs [2] Jan Hajek (CZE)
[1] Pablo Carreno Busta (ESP) vs Thomas Schoorel (NED)
Cedrik-Marcel Stebe (GER) vs Maxime Teixeira (FRA)
Niels Desein (BEL) vs [WC] Gianluca Naso (ITA)
Simone Vagnozzi (ITA) vs [5] Steve Darcis (BEL)
[3] Teymuraz Gabashvili (RUS) vs [WC] Andrea Arnaboldi (ITA)
Potito Starace (ITA) vs Jorge Aguilar (CHI)
Marco Trungelliti (ARG) vs [ALT] Enrique Lopez-Perez (ESP)
[WC] Marco Crugnola (ITA) vs [8] Bastian Knittel (GER)
[7] Simon Greul (GER) vs Renzo Olivo (ARG)
Norbert Gombos (SVK) vs Qualifier
Boris Pashanski (SRB) vs Qualifier
Qualifier vs [4] Dusan Lajovic (SRB)
[6] Pere Riba (ESP) vs Roberto Carballes Baena (ESP)
Taro Daniel (Alt) (JPN) vs Qualifier
Dustin Brown (GER) vs [WC] Alessandro Giannessi (ITA)
Dominic Thiem (AUT) vs [2] Jan Hajek (CZE)
Re: T35: Bangkok, Como
Bangkok - drabinka:
[1] Blaz Kavcic (SLO) vs Jung-Woong Na (KOR)
Danai Udomchoke (THA) vs Toshihide Matsui (JPN)
Alexander Kudryavtsev (RUS) vs Ivo Klec (SVK)
[WC] Kittipong Wachiramanowong (THA) vs [7] Marton Fucsovics (HUN)
[3] Jimmy Wang (TPE) vs Qualifier
[WC] Chayanon Kaewsuto (THA) vs Qualifier
Jose (Rubin) Statham (NZL) vs Neil Pauffley (GBR)
Qualifier vs [6] Matt Reid (AUS)
[8] Benjamin Mitchell (AUS) vs Shuichi Sekiguchi (JPN)
Suk-Young Jeong (KOR) vs [WC] Warit Sornbutnark (THA)
Yasutaka Uchiyama (JPN) vs Liang-Chi Huang (TPE)
Qualifier vs [4] Yuichi Sugita (JPN)
[5] Hiroki Moriya (JPN) vs [WC] Phassawit Burapharitta (THA)
Cheong-Eui Kim (KOR) vs Ti Chen (TPE)
Alex Bolt (AUS) vs Hiroki Kondo (JPN)
Ji Sung Nam (KOR) vs [2] Matthew Ebden (AUS)
[1] Blaz Kavcic (SLO) vs Jung-Woong Na (KOR)
Danai Udomchoke (THA) vs Toshihide Matsui (JPN)
Alexander Kudryavtsev (RUS) vs Ivo Klec (SVK)
[WC] Kittipong Wachiramanowong (THA) vs [7] Marton Fucsovics (HUN)
[3] Jimmy Wang (TPE) vs Qualifier
[WC] Chayanon Kaewsuto (THA) vs Qualifier
Jose (Rubin) Statham (NZL) vs Neil Pauffley (GBR)
Qualifier vs [6] Matt Reid (AUS)
[8] Benjamin Mitchell (AUS) vs Shuichi Sekiguchi (JPN)
Suk-Young Jeong (KOR) vs [WC] Warit Sornbutnark (THA)
Yasutaka Uchiyama (JPN) vs Liang-Chi Huang (TPE)
Qualifier vs [4] Yuichi Sugita (JPN)
[5] Hiroki Moriya (JPN) vs [WC] Phassawit Burapharitta (THA)
Cheong-Eui Kim (KOR) vs Ti Chen (TPE)
Alex Bolt (AUS) vs Hiroki Kondo (JPN)
Ji Sung Nam (KOR) vs [2] Matthew Ebden (AUS)
Re: T35: Bangkok, Como 2013
Bangkok - wyniki I rundy:
[1] Blaz KAVCIC (SLO) d. Jung-Woong NA (KOR) 7-5 6-1
Toshihide MATSUI (JPN) d. [LL] Punn BODHIDATTA (THA) 6-1 6-4
Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. Ivo KLEC (SVK) 2-6 7-5 7-6(6)
[WC] Kittipong WACHIRAMANOWONG (THA) d. [LL] Sanjar FAYZIEV (UZB) 7-6(8) 6-1
[3] Jimmy WANG (TPE) d. [Q] Wishaya TRONGCHAROENCHAIKUL (THA) 6-2 6-2
[Q] Tyler HOCHWALT (USA) d. [WC] Chayanon KAEWSUTO (THA) 6-1 6-4
Jose (Rubin) STATHAM (NZL) d. Neil PAUFFLEY (GBR) 6-4 3-6 6-1
[6] Matt REID (AUS) d. [Q] Temur ISMAILOV (UZB) 6-2 6-1
[8] Benjamin MITCHELL (AUS) d. Shuichi SEKIGUCHI (JPN) 6-4 6-0
Suk-Young JEONG (KOR) d. [WC] Warit SORNBUTNARK (THA) 6-2 6-2
Yasutaka UCHIYAMA (JPN) d. Liang-Chi HUANG (TPE) 3-6 6-0 7-6(3)
[4] Yuichi SUGITA (JPN) d. [Q] Karunuday SINGH (IND) 7-5 6-3
[5] Hiroki MORIYA (JPN) d. [WC] Phassawit BURAPHARITTA (THA) 6-4 6-4
Ti CHEN (TPE) d. Cheong-Eui KIM (KOR) 4-6 6-3 7-6(1)
Hiroki KONDO (JPN) d. Alex BOLT (AUS) 6-2 7-6(5)
[2] Matthew EBDEN (AUS) d. Ji Sung NAM (KOR) 6-3 7-5
[1] Blaz KAVCIC (SLO) d. Jung-Woong NA (KOR) 7-5 6-1
Toshihide MATSUI (JPN) d. [LL] Punn BODHIDATTA (THA) 6-1 6-4
Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. Ivo KLEC (SVK) 2-6 7-5 7-6(6)
[WC] Kittipong WACHIRAMANOWONG (THA) d. [LL] Sanjar FAYZIEV (UZB) 7-6(8) 6-1
[3] Jimmy WANG (TPE) d. [Q] Wishaya TRONGCHAROENCHAIKUL (THA) 6-2 6-2
[Q] Tyler HOCHWALT (USA) d. [WC] Chayanon KAEWSUTO (THA) 6-1 6-4
Jose (Rubin) STATHAM (NZL) d. Neil PAUFFLEY (GBR) 6-4 3-6 6-1
[6] Matt REID (AUS) d. [Q] Temur ISMAILOV (UZB) 6-2 6-1
[8] Benjamin MITCHELL (AUS) d. Shuichi SEKIGUCHI (JPN) 6-4 6-0
Suk-Young JEONG (KOR) d. [WC] Warit SORNBUTNARK (THA) 6-2 6-2
Yasutaka UCHIYAMA (JPN) d. Liang-Chi HUANG (TPE) 3-6 6-0 7-6(3)
[4] Yuichi SUGITA (JPN) d. [Q] Karunuday SINGH (IND) 7-5 6-3
[5] Hiroki MORIYA (JPN) d. [WC] Phassawit BURAPHARITTA (THA) 6-4 6-4
Ti CHEN (TPE) d. Cheong-Eui KIM (KOR) 4-6 6-3 7-6(1)
Hiroki KONDO (JPN) d. Alex BOLT (AUS) 6-2 7-6(5)
[2] Matthew EBDEN (AUS) d. Ji Sung NAM (KOR) 6-3 7-5
Re: T35: Bangkok, Como 2013
Como - wyniki I rundy:
[1] Pablo CARRENO BUSTA (ESP) d. Thomas SCHOOREL (NED) 4-1 krecz
Cedrik-Marcel STEBE (GER) d. Maxime TEIXEIRA (FRA) 6-0 6-2
[WC] Gianluca NASO (ITA) d. Niels DESEIN (BEL) 1-6 7-6(5) 7-5
[5] Steve DARCIS (BEL) d. Simone VAGNOZZI (ITA) 7-5 4-6 6-1
[3] Teymuraz GABASHVILI (RUS) d. [WC] Andrea ARNABOLDI (ITA) 7-5 7-5
Potito STARACE (ITA) d. Jorge AGUILAR (CHI) 6-2 6-3
[Alt] Enrique LOPEZ-PEREZ (ESP) d. Marco TRUNGELLITI (ARG) 7-5 6-2
[WC] Marco CRUGNOLA (ITA) d. [8] Bastian KNITTEL (GER) 2-6 4-4 krecz
[7] Simon GREUL (GER) d. Renzo OLIVO (ARG) 6-2 6-0
[Q] Moritz BAUMANN (GER) d. Norbert GOMBOS (SVK) 5-7 7-5 6-3
[Q] Lorenzo GIUSTINO (ITA) d. Boris PASHANSKI (SRB) 6-2 7-6(4)
[4] Dusan LAJOVIC (SRB) d. [LL] Mate DELIC (CRO) 6-7(6) 6-4 7-6(6)
[9] Dustin BROWN (GER) d. Roberto CARBALLES BAENA (ESP) 6-4 6-4
[Q] Ilija BOZOLJAC (SRB) d. [Alt] Taro DANIEL (JPN) 6-1 7-6(2)
[WC] Alessandro GIANNESSI (ITA) d. [Q] Mate PAVIC (CRO) 6-4 6-2
Dominic THIEM (AUT) d. [2] Jan HAJEK (CZE) 6-7(4) 7-6(3) 7-5
[1] Pablo CARRENO BUSTA (ESP) d. Thomas SCHOOREL (NED) 4-1 krecz
Cedrik-Marcel STEBE (GER) d. Maxime TEIXEIRA (FRA) 6-0 6-2
[WC] Gianluca NASO (ITA) d. Niels DESEIN (BEL) 1-6 7-6(5) 7-5
[5] Steve DARCIS (BEL) d. Simone VAGNOZZI (ITA) 7-5 4-6 6-1
[3] Teymuraz GABASHVILI (RUS) d. [WC] Andrea ARNABOLDI (ITA) 7-5 7-5
Potito STARACE (ITA) d. Jorge AGUILAR (CHI) 6-2 6-3
[Alt] Enrique LOPEZ-PEREZ (ESP) d. Marco TRUNGELLITI (ARG) 7-5 6-2
[WC] Marco CRUGNOLA (ITA) d. [8] Bastian KNITTEL (GER) 2-6 4-4 krecz
[7] Simon GREUL (GER) d. Renzo OLIVO (ARG) 6-2 6-0
[Q] Moritz BAUMANN (GER) d. Norbert GOMBOS (SVK) 5-7 7-5 6-3
[Q] Lorenzo GIUSTINO (ITA) d. Boris PASHANSKI (SRB) 6-2 7-6(4)
[4] Dusan LAJOVIC (SRB) d. [LL] Mate DELIC (CRO) 6-7(6) 6-4 7-6(6)
[9] Dustin BROWN (GER) d. Roberto CARBALLES BAENA (ESP) 6-4 6-4
[Q] Ilija BOZOLJAC (SRB) d. [Alt] Taro DANIEL (JPN) 6-1 7-6(2)
[WC] Alessandro GIANNESSI (ITA) d. [Q] Mate PAVIC (CRO) 6-4 6-2
Dominic THIEM (AUT) d. [2] Jan HAJEK (CZE) 6-7(4) 7-6(3) 7-5
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172254
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T35: Bangkok, Como 2013
Austriak jest już w 1/4 i tylko jeden wygrany mecz dzieli go od Top-200.Dominic THIEM (AUT) d. [2] Jan HAJEK (CZE) 6-7(4) 7-6(3) 7-5
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T35: Bangkok, Como 2013
Bangkok - wyniki II rundy:
(1) Blaz Kavcic (SLO) def. Toshihide Matsui (JPN) 6-4 2-1 RET
Alexander Kudryavtsev (RUS) def. (WC) Kittipong Wachiramanowong (THA) 6-4 6-2
(3) Jimmy Wang (TPE) def. (q) Tyler Hochwalt (USA) 6-2 5-7 6-2
(6) Matt Reid (AUS) def. Jose (Rubin) Statham (NZL) 7-6(6) 6-2
Suk-Young Jeong (KOR) def. (8) Benjamin Mitchell (AUS) 6-2 6-1
(4) Yuichi Sugita (JPN) def. Yasutaka Uchiyama (JPN) 6-1 6-3
(5) Hiroki Moriya (JPN) def. Ti Chen (TPE) 6-3 6-3
(2) Matthew Ebden (AUS) def. Hiroki Kondo (JPN) 6-3 6-0
Como - wyniki II rundy:
(1) Pablo Carreno Busta (ESP) def. Cedrik-Marcel Stebe (GER) 6-2 7-5
(WC) Gianluca Naso (ITA) def. (5) Steve Darcis (BEL) 6-3 6-4
(3) Teymuraz Gabashvili (RUS) def. Potito Starace (ITA) 6-1 1-6 6-4
(WC) Marco Crugnola (ITA) def. [Alt] Enrique Lopez-Perez (ESP) 6-2 6-4
(7) Simon Greul (GER) def. (q) Moritz Baumann (GER) 6-2 3-6 7-6(4)
(q) Lorenzo Giustino (ITA) def. (4) Dusan Lajovic (SRB) 4-6 7-6(5) 7-5
(q) Ilija Bozoljac (SRB) def. (9) Dustin Brown (GER) 7-5 1-6 6-4
Dominic Thiem (AUT) def. (WC) Alessandro Giannessi (ITA) 6-4 6-4
(1) Blaz Kavcic (SLO) def. Toshihide Matsui (JPN) 6-4 2-1 RET
Alexander Kudryavtsev (RUS) def. (WC) Kittipong Wachiramanowong (THA) 6-4 6-2
(3) Jimmy Wang (TPE) def. (q) Tyler Hochwalt (USA) 6-2 5-7 6-2
(6) Matt Reid (AUS) def. Jose (Rubin) Statham (NZL) 7-6(6) 6-2
Suk-Young Jeong (KOR) def. (8) Benjamin Mitchell (AUS) 6-2 6-1
(4) Yuichi Sugita (JPN) def. Yasutaka Uchiyama (JPN) 6-1 6-3
(5) Hiroki Moriya (JPN) def. Ti Chen (TPE) 6-3 6-3
(2) Matthew Ebden (AUS) def. Hiroki Kondo (JPN) 6-3 6-0
Como - wyniki II rundy:
(1) Pablo Carreno Busta (ESP) def. Cedrik-Marcel Stebe (GER) 6-2 7-5
(WC) Gianluca Naso (ITA) def. (5) Steve Darcis (BEL) 6-3 6-4
(3) Teymuraz Gabashvili (RUS) def. Potito Starace (ITA) 6-1 1-6 6-4
(WC) Marco Crugnola (ITA) def. [Alt] Enrique Lopez-Perez (ESP) 6-2 6-4
(7) Simon Greul (GER) def. (q) Moritz Baumann (GER) 6-2 3-6 7-6(4)
(q) Lorenzo Giustino (ITA) def. (4) Dusan Lajovic (SRB) 4-6 7-6(5) 7-5
(q) Ilija Bozoljac (SRB) def. (9) Dustin Brown (GER) 7-5 1-6 6-4
Dominic Thiem (AUT) def. (WC) Alessandro Giannessi (ITA) 6-4 6-4
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T35: Bangkok, Como 2013
Bangkok - wyniki ćwierćfinałów :
[1] Blaz KAVCIC (SLO) d. Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-3 7-5
[3] Jimmy WANG (TPE) d. [6] Matt REID (AUS) 6-3 6-0
Suk-Young JEONG (KOR) d. [4] Yuichi SUGITA (JPN) 6-1 6-3
[2] Matthew EBDEN (AUS) d. [5] Hiroki MORIYA (JPN) 7-5 6-3
Como - wyniki ćwierćfinałów :
[1] Pablo CARRENO BUSTA (ESP) d. [WC] Gianluca NASO (ITA) 7-5 6-7(4) 6-4
[WC] Marco CRUGNOLA (ITA) d. [3] Teymuraz GABASHVILI (RUS) 0-6 7-5 6-4
[Q] Lorenzo GIUSTINO (ITA) d. [7] Simon GREUL (GER) 6-3 7-6(5)
Dominic THIEM (AUT) d. [Q] Ilija BOZOLJAC (SRB) 4-6 6-3 6-3
[1] Blaz KAVCIC (SLO) d. Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-3 7-5
[3] Jimmy WANG (TPE) d. [6] Matt REID (AUS) 6-3 6-0
Suk-Young JEONG (KOR) d. [4] Yuichi SUGITA (JPN) 6-1 6-3
[2] Matthew EBDEN (AUS) d. [5] Hiroki MORIYA (JPN) 7-5 6-3
Como - wyniki ćwierćfinałów :
[1] Pablo CARRENO BUSTA (ESP) d. [WC] Gianluca NASO (ITA) 7-5 6-7(4) 6-4
[WC] Marco CRUGNOLA (ITA) d. [3] Teymuraz GABASHVILI (RUS) 0-6 7-5 6-4
[Q] Lorenzo GIUSTINO (ITA) d. [7] Simon GREUL (GER) 6-3 7-6(5)
Dominic THIEM (AUT) d. [Q] Ilija BOZOLJAC (SRB) 4-6 6-3 6-3
.
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T35: Bangkok, Como 2013
Bangkok - wyniki półfinałów :
[1] Blaz KAVCIC (SLO) d. [3] Jimmy WANG (TPE) 7-6(4) 5-2 ret'd
Suk-Young JEONG (KOR) d. [2] Matthew EBDEN (AUS) 7-6(7) 3-6 5-4 ret'd
Como - wyniki półfinałów :
[1] Pablo CARRENO BUSTA (ESP) d. [WC] Marco CRUGNOLA (ITA) 6-3 6-1
Dominic THIEM (AUT) d. [Q] Lorenzo GIUSTINO (ITA) 7-5 6-2
[1] Blaz KAVCIC (SLO) d. [3] Jimmy WANG (TPE) 7-6(4) 5-2 ret'd
Suk-Young JEONG (KOR) d. [2] Matthew EBDEN (AUS) 7-6(7) 3-6 5-4 ret'd
Como - wyniki półfinałów :
[1] Pablo CARRENO BUSTA (ESP) d. [WC] Marco CRUGNOLA (ITA) 6-3 6-1
Dominic THIEM (AUT) d. [Q] Lorenzo GIUSTINO (ITA) 7-5 6-2
Ostatnio zmieniony 31 sie 2013, 21:07 przez bogdan1978, łącznie zmieniany 1 raz.
.
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T35: Bangkok, Como 2013
Nie ma to jak kreczować przed ostatnim gemem . Dobrze że tego nie graliśmy w MTT .bogdan1978 pisze:
[1] Blaz KAVCIC (SLO) d. [3] Jimmy WANG (TPE) 7-6(4) 5-2 ret'd
Suk-Young JEONG (KOR) d. [2] Matthew EBDEN (AUS) 7-6(7) 3-6 5-4 ret'd
.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172254
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T35: Bangkok, Como 2013
Carreno-Busta i Thiem o tytuł w Como. Bardzo fajny zestaw.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T35: Bangkok, Como 2013
Te półfinałowe krecze przejdą do historii współczesnego tenisa
- bogdan1978
- Posty: 3595
- Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45
Re: T35: Bangkok, Como 2013
Wyniki finałów :
Bangkok :
[1] Blaz KAVCIC (SLO) d. Suk-Young JEONG (KOR) 6-3 6-1
Como :
[1] Pablo CARRENO BUSTA (ESP) d. Dominic THIEM (AUT) 6-2 5-7 6-0
Bangkok :
[1] Blaz KAVCIC (SLO) d. Suk-Young JEONG (KOR) 6-3 6-1
Como :
[1] Pablo CARRENO BUSTA (ESP) d. Dominic THIEM (AUT) 6-2 5-7 6-0
.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: polo90 i 5 gości