T7: Quimper 2013
T7: Quimper 2013
Tydzień 7:
Data startu: 11 lutego
- Quimper (Francja)
Typ:42,500+H
Zwycięzca 2012: Igor Sijsling (Holandia)
Nawierzchnia: twarda
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Re: T7: Quimper 2013
Quimper - lista zgłoszeń:
Bautista Agut, Roberto ESP 56
Muller, Gilles LUX 69
Darcis, Steve BEL 98
Sela, Dudi ISR 113
De Schepper, Kenny FRA 117
Serra, Florent FRA 122
Rochus, Olivier BEL 126
Berrer, Michael GER 135
Gicquel, Marc FRA 139
Beck, Karol SVK 143
Ignatik, Uladzimir BLR 146
Dasnieres de Veigy, Jonathan FRA 147
Greul, Simon GER 150
Sergeyev, Ivan UKR 154
Authom, Maxime BEL 156
Copil, Marius ROU 159
Kunitsyn, Igor RUS 160
Struff, Jan-Lennard GER 168
Mannarino, Adrian FRA 170
Meffert, Dominik GER 176
Martin, Andrej SVK 180
Gojowczyk, Peter GER 181
Bautista Agut, Roberto ESP 56
Muller, Gilles LUX 69
Darcis, Steve BEL 98
Sela, Dudi ISR 113
De Schepper, Kenny FRA 117
Serra, Florent FRA 122
Rochus, Olivier BEL 126
Berrer, Michael GER 135
Gicquel, Marc FRA 139
Beck, Karol SVK 143
Ignatik, Uladzimir BLR 146
Dasnieres de Veigy, Jonathan FRA 147
Greul, Simon GER 150
Sergeyev, Ivan UKR 154
Authom, Maxime BEL 156
Copil, Marius ROU 159
Kunitsyn, Igor RUS 160
Struff, Jan-Lennard GER 168
Mannarino, Adrian FRA 170
Meffert, Dominik GER 176
Martin, Andrej SVK 180
Gojowczyk, Peter GER 181
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Re: T7: Quimper 2013
Quimper - drabinka:
(1)Roberto Bautista Agut (ESP) vs Maxime Authom (BEL)
Igor Kunitsyn (RUS) vs (WC)Romain Jouan (FRA)
Peter Gojowczyk (GER) vs Florent Serra (FRA)
(q) vs (8)Marc Gicquel (FRA)
(3)Steve Darcis (BEL) vs Dominik Meffert (GER)
Di Wu (CHN) vs (SE)Viktor Galovic (ITA)
Karol Beck (SVK) vs Jan Mertl (CZE)
Amir Weintraub (ISR) vs (6)Kenny De Schepper (FRA)
(5)Dudi Sela (ISR) vs (WC)Maxime Teixeira (FRA)
(q) vs Andrej Martin (SVK)
Adrian Mannarino (FRA) vs Yannick Mertens (BEL)
(SE)Michał Przysiężny (POL) vs (4)(WC)Edouard Roger-Vasselin (FRA)
(7)Jan-Lennard Struff (GER) vs Uladzimir Ignatik (BLR)
(q) vs Simon Greul (GER)
Marius Copil (ROU) vs (q)
(WC)Mathias Bourgue (FRA) vs (2)Gilles Muller (LUX)
(1)Roberto Bautista Agut (ESP) vs Maxime Authom (BEL)
Igor Kunitsyn (RUS) vs (WC)Romain Jouan (FRA)
Peter Gojowczyk (GER) vs Florent Serra (FRA)
(q) vs (8)Marc Gicquel (FRA)
(3)Steve Darcis (BEL) vs Dominik Meffert (GER)
Di Wu (CHN) vs (SE)Viktor Galovic (ITA)
Karol Beck (SVK) vs Jan Mertl (CZE)
Amir Weintraub (ISR) vs (6)Kenny De Schepper (FRA)
(5)Dudi Sela (ISR) vs (WC)Maxime Teixeira (FRA)
(q) vs Andrej Martin (SVK)
Adrian Mannarino (FRA) vs Yannick Mertens (BEL)
(SE)Michał Przysiężny (POL) vs (4)(WC)Edouard Roger-Vasselin (FRA)
(7)Jan-Lennard Struff (GER) vs Uladzimir Ignatik (BLR)
(q) vs Simon Greul (GER)
Marius Copil (ROU) vs (q)
(WC)Mathias Bourgue (FRA) vs (2)Gilles Muller (LUX)
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Re: T7: Quimper 2013
Wyniki I rundy:
(1) Roberto Bautista Agut (ESP) d. Maxime Authom (BEL) 7-6(2) 6-3
(WC) Romain Jouan (FRA) d. Igor Kunitsyn (RUS) 6-4 1-6 6-1
Peter Gojowczyk (GER) d. Florent Serra (FRA) 6-4 6-2
(8) Marc Gicquel (FRA) d. (q) Adrien Bossel (SUI) 6-4 6-2
(3) Steve Darcis (BEL) d. Dominik Meffert (GER) 7-5 7-6(3)
Di Wu (CHN) d. (SE) Viktor Galovic (ITA) 6-3 6-4
Karol Beck (SVK) d. Jan Mertl (CZE) 6-3 7-6(6)
(6) Kenny De Schepper (FRA) d. Amir Weintraub (ISR) 6-4 6-1
(5) Dudi Sela (ISR) d. (WC) Maxime Teixeira (FRA) 6-3 6-2
Andrej Martin (SVK) d. (q) Henri Laaksonen (SUI) 6-4 6-3
Adrian Mannarino (FRA) d. Yannick Mertens (BEL) 6-3 6-1
(4) (WC) Edouard Roger-Vasselin (FRA) d. (SE) Michał Przysiężny (POL) 5-3 krecz
Uladzimir Ignatik (BLR) d. (7) Jan-Lennard Struff (GER) 6-2 6-4
(q) Clement Reix (FRA) d. Simon Greul (GER) 6-3 3-6 6-3
Marius Copil (ROU) d. (q) Riccardo Ghedin (ITA) 7-5 6-3
(2) Gilles Muller (LUX) d. (WC) Mathias Bourgue (FRA) 7-6(2) 5-7 7-6(5)
(1) Roberto Bautista Agut (ESP) d. Maxime Authom (BEL) 7-6(2) 6-3
(WC) Romain Jouan (FRA) d. Igor Kunitsyn (RUS) 6-4 1-6 6-1
Peter Gojowczyk (GER) d. Florent Serra (FRA) 6-4 6-2
(8) Marc Gicquel (FRA) d. (q) Adrien Bossel (SUI) 6-4 6-2
(3) Steve Darcis (BEL) d. Dominik Meffert (GER) 7-5 7-6(3)
Di Wu (CHN) d. (SE) Viktor Galovic (ITA) 6-3 6-4
Karol Beck (SVK) d. Jan Mertl (CZE) 6-3 7-6(6)
(6) Kenny De Schepper (FRA) d. Amir Weintraub (ISR) 6-4 6-1
(5) Dudi Sela (ISR) d. (WC) Maxime Teixeira (FRA) 6-3 6-2
Andrej Martin (SVK) d. (q) Henri Laaksonen (SUI) 6-4 6-3
Adrian Mannarino (FRA) d. Yannick Mertens (BEL) 6-3 6-1
(4) (WC) Edouard Roger-Vasselin (FRA) d. (SE) Michał Przysiężny (POL) 5-3 krecz
Uladzimir Ignatik (BLR) d. (7) Jan-Lennard Struff (GER) 6-2 6-4
(q) Clement Reix (FRA) d. Simon Greul (GER) 6-3 3-6 6-3
Marius Copil (ROU) d. (q) Riccardo Ghedin (ITA) 7-5 6-3
(2) Gilles Muller (LUX) d. (WC) Mathias Bourgue (FRA) 7-6(2) 5-7 7-6(5)
Re: T7: Quimper 2013
Wyniki II rundy:
(1) Roberto Bautista Agut (ESP) d. (WC) Romain Jouan (FRA) 6-3 7-5
(8) Marc Gicquel (FRA) d. Peter Gojowczyk (GER) 6-4 6-3
(3) Steve Darcis (BEL) d. Di Wu (CHN) 6-2 6-2
(6) Kenny De Schepper (FRA) d. Karol Beck (SVK) 6-7(3) 6-4 6-4
(5) Dudi Sela (ISR) d. Andrej Martin (SVK) 6-3 7-5
(4,WC) Edouard Roger Vasselin (FRA) d. Adrian Mannarino (FRA) 4-6 6-1 7-6(3)
Uladzimir Ignatik (BLR) d. (q) Clement Reix (FRA) 6-1 6-3
Marius Copil (ROU) d. (2) Gilles Muller (LUX) 5-7 6-4 6-4
(1) Roberto Bautista Agut (ESP) d. (WC) Romain Jouan (FRA) 6-3 7-5
(8) Marc Gicquel (FRA) d. Peter Gojowczyk (GER) 6-4 6-3
(3) Steve Darcis (BEL) d. Di Wu (CHN) 6-2 6-2
(6) Kenny De Schepper (FRA) d. Karol Beck (SVK) 6-7(3) 6-4 6-4
(5) Dudi Sela (ISR) d. Andrej Martin (SVK) 6-3 7-5
(4,WC) Edouard Roger Vasselin (FRA) d. Adrian Mannarino (FRA) 4-6 6-1 7-6(3)
Uladzimir Ignatik (BLR) d. (q) Clement Reix (FRA) 6-1 6-3
Marius Copil (ROU) d. (2) Gilles Muller (LUX) 5-7 6-4 6-4
- przemusiowa
- Posty: 1847
- Rejestracja: 24 sty 2013, 11:34
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: T7: Quimper 2013
Wyniki ćwierćfinałów:
(8)Marc Gicquel (FRA) d. (1)Roberto Bautista Agut (ESP) 3-6 6-2 6-3
(3)Steve Darcis (BEL) d. (6)Kenny De Schepper (FRA) 6-4 6-4
(5)Dudi Sela (ISR) d. (4,WC)Edouard Roger Vasselin (FRA) 6-2 6-0
Marius Copil (ROU) d. Uladzimir Ignatik (BLR) 7-6(5) 7-5
(8)Marc Gicquel (FRA) d. (1)Roberto Bautista Agut (ESP) 3-6 6-2 6-3
(3)Steve Darcis (BEL) d. (6)Kenny De Schepper (FRA) 6-4 6-4
(5)Dudi Sela (ISR) d. (4,WC)Edouard Roger Vasselin (FRA) 6-2 6-0
Marius Copil (ROU) d. Uladzimir Ignatik (BLR) 7-6(5) 7-5
“I'm really, really emotional” RN
Re: T7: Quimper 2013
Wyniki półfinałów:
(8) Marc Gicquel (FRA) d. (3) Steve Darcis (BEL) 6-7(8) 6-3 7-5
Marius Copil (ROU) d. (5) Dudi Sela (ISR) 6-3 6-4
(8) Marc Gicquel (FRA) d. (3) Steve Darcis (BEL) 6-7(8) 6-3 7-5
Marius Copil (ROU) d. (5) Dudi Sela (ISR) 6-3 6-4
Re: T7: Quimper 2013
Wynik finału:
Marius Copil (ROU) d. (8) Marc Gicquel (FRA) 7-6(9) 6-4
W przyszłym tygodniu nie będzie rozgrywany żaden turniej.
Marius Copil (ROU) d. (8) Marc Gicquel (FRA) 7-6(9) 6-4
W przyszłym tygodniu nie będzie rozgrywany żaden turniej.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171275
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T7: Quimper 2013
Niestety, w tym roku bardzo dużo challengerów z pierwszego kwartału sezonu zniknęło z kalendarza.jaccol55 pisze: W przyszłym tygodniu nie będzie rozgrywany żaden turniej.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: no-handed backhand i 51 gości