T1: Brisbane, Doha, Madras (Chennai) 2012

Obrazek
Awatar użytkownika
Jacques D.
Posty: 7255
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:02

Re: T1: Brisbane, Doha, Madras (Chennai) 2012

Post autor: Jacques D. »

Shinoda pisze: Wiesz, nie miałem tu na myśli Roddicka jedynie. Wtedy naparzał Nalbandian, Ferrero, Hewitt i Federer, który serwisem ustawiał grę. Blake w formie to TOPowy technik/łupacz (super backhand), jedny, słowem dominowała plejada gwiazd. Był jeszcze przecież dysponujący świetnym serwisem Ivan i wielu innych, nawet zachodzący już Agassi. No i jeszcze Safin. :) Wspaniałe wspomnienia :) , dlatego zwycięstwo Raonka dla mnie tym milsze.
Eeeem... No ale Ci wszyscy, których wymieniłeś mieli też i inne argumenty oprócz serwisu, ba, w przypadku takiego Nalbandiana czy Ferrero serwis spełniał relatywnie niewielką rolę... Raonic to juz nowoczesna gra czyli umiejętności mocno fragmentaryczne w przeciwieństwie do ww. zawodników, stąd nie widzę podobieństw...
Awatar użytkownika
James_007_Blake
Posty: 446
Rejestracja: 18 wrz 2011, 1:12

Re: T1: Brisbane, Doha, Madras (Chennai) 2012

Post autor: James_007_Blake »

To tylko kwestia czasu kiedy Rao-killer wygra Grand Slam.
Awatar użytkownika
Shinoda
Posty: 1015
Rejestracja: 22 lip 2011, 16:13
Lokalizacja: Łuków

Re: T1: Brisbane, Doha, Madras (Chennai) 2012

Post autor: Shinoda »

Jacques D. pisze:
Shinoda pisze: Wiesz, nie miałem tu na myśli Roddicka jedynie. Wtedy naparzał Nalbandian, Ferrero, Hewitt i Federer, który serwisem ustawiał grę. Blake w formie to TOPowy technik/łupacz (super backhand), jedny, słowem dominowała plejada gwiazd. Był jeszcze przecież dysponujący świetnym serwisem Ivan i wielu innych, nawet zachodzący już Agassi. No i jeszcze Safin. :) Wspaniałe wspomnienia :) , dlatego zwycięstwo Raonka dla mnie tym milsze.
Eeeem... No ale Ci wszyscy, których wymieniłeś mieli też i inne argumenty oprócz serwisu, ba, w przypadku takiego Nalbandiana czy Ferrero serwis spełniał relatywnie niewielką rolę... Raonic to juz nowoczesna gra czyli umiejętności mocno fragmentaryczne w przeciwieństwie do ww. zawodników, stąd nie widzę podobieństw...
Praktycznie zero lifciarstwa, więc podobieństwo jest. :]
2003 US Open
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44314
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: T1: Brisbane, Doha, Madras (Chennai) 2012

Post autor: Robertinho »

Wyniki finałów:

  • Brisbane

    Obrazek

    [1] Andy Murray (GBR) d. [3] Ołeksandr Dołgopołow (UKR) 6-1 6-3

    [1] Max Mirnyj/Daniel Nestor (BLR/CAN) d. [2] Jurgen Melzer/Philipp Petzschner (AUT/GER) 6-1 6-2

  • Doha

    Obrazek

    [3] Jo-Wilfried Tsonga (FRA) d. [4] Gael Monfils (FRA) 7-5 6-3

    Filip Polasek/Lukas Rosol (SVK/CZE) d. Christopher Kas/Philipp Kohlschreiber (GER) 6-3 6-4

  • Madras (Chennai)

    Obrazek

    [4] Milos Raonić (CAN) d. [1] Janko Tipsarević (SRB) 6-7(4) 7-6(4) 7-6(4)

    [3] Leander Paes/Janko Tipsarević (IND/SRB) d. [4] Jonathan Erlich/Andy Ram (ISR) 6-4 6-4

  • Wszystkie wyniki (kwalifikacji, turniejów singlowych oraz deblowych) można znaleźć na 1 stronie wątku.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości