T6: Montpellier, Zagrzeb, Viña del Mar 2013

Obrazek
Joao
Posty: 6485
Rejestracja: 17 lip 2011, 9:19

Re: T6: Montpellier, Zagrzeb, Viña del Mar 2013

Post autor: Joao »

Trudno coś powiedzieć o przyszłości Hiszpana w turniejach lepszej rangi , jednakże w tej chwili nie wygląda to dobrze. Pewnie Parera na europejski sezon mączny się trochę ogarnie i coś pewnie wygra, ale czy będzie w stanie zdobyć Paryż, to pytanie do wróżbitów.
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44314
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: T6: Montpellier, Zagrzeb, Viña del Mar 2013

Post autor: Robertinho »

Nie widziałem żadnego meczu, więc nie mogę się za bardzo wypowiedzieć. Niemniej wtopka na cegle z graczem tej klasy przytrafia się Rafie pierwszy raz od 8(!) lat i nie jest to takie nic.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
SebastianK
Posty: 2243
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:47

Re: T6: Montpellier, Zagrzeb, Viña del Mar 2013

Post autor: SebastianK »

Dun - pewnie, że przegrana Rafy z Rosolem była niespodzianką wielkiego kalibru. Ale każdy kto oglądał pierwszy jego mecz wie, że już tam gra była małą katastrofą. Ja po tym meczu napisałem, że jak się nie poprawi to szybko polegnie i się nie pomyliłem. Co nie oznacza, że wierzyłem w aż tak czarny scenariusz. Liczyłem na zmianę stylu gry i się przeliczyłem.

Nie na­leży my­lić praw­dy z opi­nią większości.
Awatar użytkownika
Jacques D.
Posty: 7255
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:02

Re: T6: Montpellier, Zagrzeb, Viña del Mar 2013

Post autor: Jacques D. »

Wyniki finałów:

  • Montpellier

    Obrazek

    [3] Richard Gasquet (FRA) d. [8] Benoit Paire (FRA) 6-2 6-3

    Marc Gicquel/Michael Llodra (FRA) d. Johan Brunstrom/Raven Klaasen (SWE/RSA) 6-3 3-6 11-9

  • Zagrzeb

    Obrazek

    [1] Marin Cilić (CRO) d. [4] Jurgen Melzer (AUT) 6-3 6-1

    [2] Julian Knowle/Filip Polasek (AUT/SVK) d. Ivan Dodig/Mate Pavic (CRO) 6-3 6-3

  • Viña del Mar

    Obrazek

    Horazio Zeballos (ARG) d. [1,WC] Rafael Nadal (ESP) 6-7(2) 7-6(6) 6-4

    Paolo Lorenzi/Potito Starace (ITA) d. Juan Monaco/Rafael Nadal (ARG/ESP) 6-2 6-4

Wszystkie wyniki (kwalifikacji, turniejów singlowych oraz deblowych) można znaleźć na 1 stronie wątku.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości